Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy el a monitoron a...

Miért megy el a monitoron a kép pár másodpercre?

Figyelt kérdés

Szóval olyan problémám lenne, hogy a monitoron elmegy néha a kép pár másodperce, vagy néha teljesen meghülyül és csak villog össze vissza. Úgy megy el a kép hogy maga a monitor nem kapcsol ki, csak írja, hogy no cabel connected.

Na mármost, 1050 Ti-om van, nemrég vettem, mellete i3-4330 proci és valami asus alaplap most meg nem mondom. Eddig 750 volt benne azzal sose csinálta. Gondoltam arra, hogy a vga-hdmi átalakító a rossz, de nem mert csak hdmi-s monitoron is ezt csinálja. És már kezdem kitapasztalni, hogy valamiért, a nagy felbontást nem bírja, akkor szinte meg akar halni, és csak villog a no cabel connected és nem jön be az istennek se a kép. Pl. GTA SA közben is max felbontáson egyszerűen nem tudok játszani csak villog. De alapjáraton, ha pl. csak youtube-ozok néha akkor is villog. Rettentő idegesítő. Gondoltam olyanra is hogy a 450w-os táp már lehet nem bírja ellátni a vidikártyát, vagy én már nem is tudom. (op rendszer win10). De szerintem itt tuti hardveres gond lesz. Szerintetek? Valaki segítsen!



2018. aug. 15. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy VGA Driver újratelepítést azért megpróbálnék szerviz előtt.
2018. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindig a legfrissebb van rajta, most nemrég raktam fel az új drivert amit most adott ki az nvidia.

Azóta is fent áll a probléma, és fogalmam sincs miért. Ha mindig ezt csinálná elvinném szervizbe, de így hogy egyes játékok alatt csinálja egyes játékok alatt nem így nem míg inkább várok hátha valaki okosabb tud mondani valamit.

2019. márc. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!