Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a kerdesem hogy...

Istvan989 kérdése:

Az lenne a kerdesem hogy miert nem mukodik az usb 3. 0-as csatlakozom a laptopon windows 7-el amikor a windows 10-et teszem ra akkor mukodik de mivel eleg gyenge a processzor lassu mint allat a 7-est tettem vissza! Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Win7 alá kell driver a 3.0 usb-hez. Keress rá a laptopod tipusa alapján.
2018. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Takysoft ***** válasza:

nem mellesleg valamit jól félrekonfigurálhattál, mert a Win10 sokkal gyorsabb, mint a Win7....

Kevesebb service fut alapból, és grafikailag is kímélőbb. Tabletekre, olcsóbb gépekre is optimálizálva van.

2018. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat azzal mar eltoltottwm egy delutant de ez a rohadt gyarto amugy nagy asus alig lehet kiigazodni az oldalukon!es mar szazfele keppen irtam a keresobe hogy ilyen driver meg olyan hiaba irom be a laptop tipust mindig csak win10 hez ad ki drivert!azert irtam ide hatha valaki jart mar igy es meg tudta valahogy oldani akkor hatha tudna nekem is segiteni!
2018. aug. 17. 15:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat semmit nem.konfiguraltam felre csak siman feltelepitettem!de egy olyan harmat gyenge processzor vam benne hogy az valami felhaborito!amd e1 7010 valami k..a szar!es miota visszatettem a win 7-et erezhetoen gyorsabban reagal mindenre gyorsabban tortennek a dolgok ha valamire kattintok!nem ugy mint a tizessel az nagyon lefogta azt az amugy sem eromuvet!amugy meg tele van b...a atizes minden fele biztonsagi baromsaggal meg antimalware dolgokkal mig megnyitok valami hatvanhat kerdest tesz fel meg sokszor nem is enged egy programot feltelepiteni egy nagy s...r az egesz azt is utalom aki megcsinalta!es azt meg nem is mondtam hogy a win10-en a processzor kihasznaltsag szinte allandoa 99 szazalekon van alig lehet barmit kezdeni a geppel pont emiatt mert tele vam b...a minden felesleges baromsaggal!szoval mit tudnek tenni hogy a win7 alatt mukodjon az usb 3.0?
2018. aug. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!