Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a problema, miert...

Mi lehet a problema, miert csinalja ezt, mi baja van a hangnak?

Figyelt kérdés
Win 10rol van szo. Szoval ma ujratelepitettem a windows, drivereket feltettem mindent megcsinaltam, frissiteseket meg tolt hozza de lassan vegez veluk. A problema annyi, hogy a hang valamiert nem akar mukodni. Ezt ugy ertem hogy alapjaraton van hang ha csatlakoztatom a fejhallgatomat viszont ra egy par masodpercre megbolondul, elodobja a windows az ablakot megint, hogy valasszam ki hogy milyen eszkozt csatlakoztattam mint amikor alapjaraton eloszor csatlakoztattam a jack-et. Mindent kiprobaltam szinte, csak akkor van hang ha a 'fejhallgato-t' valasztom ki. Es ezt az ablakot tobbszor feldobja egymas utan es szepen mindnel kivalasztom, hogy 'fejhallgato-t' csatlakoztattam. Tok jo van hang, egy par percig maximum utana elodobja megint hogy milyen eszkozt csatlakoztattam, oldalt megjelenik, hogy egy jack-csatlakozot csatlakoztattak, ra rogton hogy kihuztak, ugy hogy nem is huztam ki. Illetve van mikor azt irja ki mindezek mellet, hogy nem megfelelo illeszto program. Komolyan nagyon idegesito, minden jol mukodik, minden teljesen okes de a hanggal nem tudom mi lehet. Valaki legyszi segitsen, nagyon fontos. Ha kell akkor kuldok screeneket is, hogy konnyebb legyen elkepzelni amit muvel a windowsom. Koszonom.

2018. aug. 17. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
'Ez az eszkoztipus nem tamogatott.' ilyet is fel dob.
2018. aug. 17. 21:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
várd meg, amíg települnek a frissítések, ha úgy sem jó, akkor töröld az összes gépeden lévő hang drivert (eszközkezelőben jobb klikk --> törlés), utána pedig az alaplap gyártói oldaláról töltsd le a hangdrivert.
2018. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Talán az automatikus driver frissítés miatt cseréli le a jó audio driver-t egy hibásra.

Próbáld ezt kikapcsolni, majd Eszközkezelőben visszaállítani, vagy telepíteni a működő driver-t.

[link]

[link]

2018. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg mindig a legujabb kiadast telepitsd win10bol, es sok fejfajastol - updatelestol megkimeled magad.
2018. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, sikerult megoldani
2018. aug. 18. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!