Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet felmérni egy külső...

Hogy lehet felmérni egy külső winchester állapotát?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult hogy az 1 terrásra amikor rátöltöttem képet és utána olvasni akartam, de nem sikerült mert sérült. Letöröltem és megint feltöltöttem és utána megnyitotta

A sérült részt néha még csak betölteni sem hajlandó, csak total commanderrel sikerült letörölnöm de aztán lett egy másik kép amivel ugyanez lett a helyzet és végül elszigeteltem (egy olyan mappába amibe nem nézek bele) azokat a képeket amiket nem tud olvasni mert arra gyanakodtam hogy ha mindig letörlöm csak újra előbukkan egy új sérülten.


ez azt jelenti romlik elfelé? van valami program amivel meg lehet vizsgálni? Vagy csak egy leformázás szükséges ha igen honnan tudom hogy megjavul?


Bocs hogy ennyi a kérdés de még sosem romlott el külső winyóm.



2018. aug. 19. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Hard Disk Sentinelt, az mindent megmutat. Aztán ha hibás a merevlemezed, akkor a HDD Regenerator-t, és írd ki cd-re, majd DOS-ból indítsd el. Kijavítja a hibás szektorokat.
2018. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

csináld azt amit első írt, és ha sikerült, akkor cseréld le a merevlemezt, mert ez csak ideiglenes megoldás.


Előbb utóbb újra lesznek hibás szektorok.

2018. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

kiderült hogy Óriási a károsodás 6 napot jósol neki és több mint 200 szektor hibás

de fogalmam sincs hogy kéne használnom a hdd regenerator-t

tutoriált se nagyon találok róla ami külső winyós

tudnátok segíteni?

2018. aug. 19. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
2018. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Innen töltsd le a torrentet, abban minden benne van, setup, crack stb. Pillanatok alatt letölti. Windowsból is működik. [link]
2018. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még valami: az 1 terás lemezt kb. fél napig fogja javítani, addig ne is dolgozz a gépen.
2018. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 igen erre ma rájöttem viszont nekem akkor a károsogás hogy 1,5 gigát nézett át 6 óra (fél nap) alatt 500 bad sektor-ral

nem tudo mit csináljak

2018. aug. 21. 22:05
 8/11 A kérdező kommentje:

+ mindezt úgy hogy már előtte leformáztam tehát mindent letöröltem (amit kellet róla mind kimentettem)



és bocsi a helyesírási hibákért kicsit este van :)

2018. aug. 21. 22:09
 9/11 A kérdező kommentje:

#5 én innen töltöttem le gondolom nincs változás

vagy ezért lenne ilyen lassú?

https://www.youtube.com/watch?v=_4HZyOgoxkw

2018. aug. 21. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:

ha le van mentve ami kell, akkor dobd ki a merevlemezt.


max papírnehezéknek jó, vagy add el 500forinért, hátha valakinek kell az elektronikája

2018. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!