Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség ezek között? A...

Mi a különbség ezek között? A játék legyen például a PUBG :D

Figyelt kérdés

-HDD-re letöltöm a játékot, és HDD-re telepítem.

-HDD-re letöltöm a játékot, és SSD-re telepítem.

-SSD-re letöltöm a játékot, és SSD-re telepítem.


Válaszokat előre is köszi :)



2018. aug. 20. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Leglassabb módszer. Lassú letöltés, lassú pályabetöltés (Persze nagyban függ a HDD típusától és terheltségétől).


2. Akkor jó ha az SSD-n alig van helyed hogy 2x annyit foglaljon, a játék viszont gyorsabban fogja betölteni a pályákat, esetleg egy kis FPS droptól (eséstől) is megszabadulsz, ha nagyon háttérigényes a játék.


3. Leggyorsabb, hamarabb letölti a játékot, a telepítés kb ugyanannyi idő, és ugyanaz vonatkozik rá amit a 2-es pontban írtam természetesen.

2018. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha a HDD-re töltöm le a játékot és az SSD-re csak telepítem, akkor a textúrák amiket be kell töltenie a HDD-n vannak nem? Akkor hogy lesz gyorsabb a textúrák betöltése? Vagy rosszul gondolkozom? Ha hülyeséget mondok javíts ki kérlek :D
2018. aug. 20. 23:16
 3/9 MGéza ***** válasza:
Rosszul gondolkodsz! A telepítő egy tömörített állomány, amely kicsomagolás után nincs használatban, akár törölhető is. Mindent onnan fog beolvasni a program ahová telepítetted.
2018. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Masreszt pedig nincs belole telepitos valtozat, steames kiadasu jatek, minden a vegleges formajaban toltodik le.
2018. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magyarul a PUBG-t egyből az SSD-re kéne letöltenem? Ha HDD- tenném akkor azt már sehogy nem tudnám az SSD-re telepíteni a steam miatt?
2018. aug. 20. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:

magyarul:


A pubg az steames játék.

Ami meg van adva steamben a játékoknak, oda tölti le, és telepíti fel a steam.

2018. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet külön szedni, hogy a HDD-re töltse és az SSD-re telepítse?

És ha nem lehet akkor az hasznalbaz SSD-nek hogy arra töltök nagy méretű játékot, úgy olvastam hogy az SSD-vel vigyázni kell.

2018. aug. 21. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:

írási kapacitásra tervezik az SSD-t, ami az életttartamot illetti.


Ez 40TB a minimálisan. De lehet akár 120TB is.


Ha egy olcsó kategóriás SSD-re minden nap 28GB adatot írsz, akkor fogja 3 évig bírni elméletben.(Ez a gyakorlatban a tesztek alapján több)

2018. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor király:)

Koszi a válaszokat:D

2018. aug. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!