Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet hogy elromlott a videóká...

Gunner.. kérdése:

Lehet hogy elromlott a videókártyám?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Gigabyte GTX 1050 Ti OC-d GPU-t, 1 hónapig tök jól futott, csak hát a monitoromon csak VGA volt, ezért 2 napja rendeltem hozzá egy HDMI-VGA adaptert, mikor bedugtam az adaptert a GPUba, elkezdett sercegni és valamiért sárga lett a színe mindennek, aztán kíváncsiságból bedugtam a TVmbe a HDMIvel, hogy megnézzem ott is sárga-e. Amikor bedugtam, elkezdett minden villódzni a szobámban, és el is ment az áram de a biztosíték nem csapódott le, csak elment, a kártyát kivettem, és a gépemet jelenleg egy hosszabbítóról üzemeltetem GPU nélkül. Mi lehet a baja? És javítható e ha hibás? Garinál rám fogják fogni?
2018. aug. 22. 15:58
 1/3 anonim válasza:
Ha van másik HDMI a kártyán akkor próbáld meg azzal. lehet, hogy hibás a portja, meg, ja, rád fogják, mert semmiért sem vállalnak felelősséget "nem is ők csinálták a kártyát, ott sem voltak, nem is hallottak a videokártyáról hülye vagy?! :D" ez lesz a gyár reakciója, de próbáld meg hátha, hivatkozz arra, hogy hibás a HDMI portja a kártyának (Olyan helyen lehet áram ahol nem kellene lennie nem tudom, hogyhogy hívják az ilyent, de asszem komor áram.De előtte próbáld meg egy másik HDMI bemenettel ha van.
2018. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kóboráram*
2018. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csupán annyi hogy Display és DVI-D port van rajta, talán azzal megpróbálkozok.
2018. aug. 22. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!