Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha elromlott a videokártyám a...

Ha elromlott a videokártyám a Toshiba L750D-E15 laptopomban, ki lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Illetve hogy tudnám kideríteni, hogy a driver vagy a hardver ment tönkre? Amint felkerül a driver vagy letiltja azt vagy kékhalál. Próbáltam win7-en és 10-en is.

2016. okt. 26. 10:13
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Erről lenne szó

2016. okt. 26. 10:20
 2/9 HUN_Sector ***** válasza:

Csökkentett módban el tudod távolítani a drivert, vagy visszaállítani az alap driverre? Ez utóbbi egyébként kísérőlemezen is meg kell hogy legyen. Sajátgép-Jobb Klikk-Kezelés-Eszközkezelő-Videokrátyák-Jobb Klikk

Ha driver eltávolítás és lemezről felrakás után sem oldódik meg a probléma, a kékhalál, akkor gondolkodjunk majd tovább. Egyelőre ezt nézzük meg.

2016. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 HUN_Sector ***** válasza:
(és az illesztőprogram nevű fülön találod meg az eltávolítás gombot)
2016. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Frissen telepített rendszer, de pont azért lett újratelepítve mert folyton kékhalál volt. Bármit telepíthetek rá tökéletesen működik, de amint a videokártya driver felkerül, újraindítja a gépet és win7 alatt folyamatosan kékhalál, és vagy letiltja a windows, vagy valami csoda folytán addig engedi kezelni a gépet, hogy én tiltsam le az eszközkezelőben. Ma feltettem rá egy teljesen új win7-et mindent formáztam stb, nem engedtem, hogy bármit is frissítsen, csak a lan drivert tettem fel mellé, és lefrissítettem egyből win10-re, hátha ott működik, de ott is amint feltette (automatikusan) a drivert vissza is állította a felbontást és kiírta, hogy "nincs telepítve az amd grafikus illesztőprogramja, vagy nem működik megfelelően".
2016. okt. 26. 10:44
 5/9 A kérdező kommentje:
RAMokat is cserélgettem, Memtest nem talált semmit stb.
2016. okt. 26. 10:47
 6/9 HUN_Sector ***** válasza:

Egyelőre szoftveres hibának és nem hardveresnek tűnik.

Catalystból is próbáltad a szoftvert telepíteni, vagy csak cd-ről és letöltött állományokból?

2016. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam ott is, meg vagy 3 honalpról (toshiba, amd, meg még egy helyen megtaláltam) de mindnél ugyan ezt csinálja. Régebbi driverekkel is, ha pedig eszközkezelőben frissíteni akarom, azt írja naprakész.
2016. okt. 26. 11:10
 8/9 HUN_Sector ***** válasza:

Távolítsd el a drivert, majd próbáld meg különböző verziókkal egyesével. Ha valamelyikkel nem megy, szedd le az egész drivert és tegyél fel egy másik verziót.


Illetve merülj el a google-ben. Biztos más is belefutott ebbe és angol nyelvű tech oldalakon szoktak kutakodni a megoldás érdekében.

2016. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt csinálom napok óta
2016. okt. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!