Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legújabb CAD/CAM programoknak...

Legújabb CAD/CAM programoknak milyen gépigényre van szükségük?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Programtól függ. FreeCAD szinte a kenyérpiritón is elfut, még egy komoly, fizikai szimulációkat is végző egy erős gépen is szenved. Menj fel a program oldalára amit használni fpgsz és nézd meg mit írnak gépigénynek.
2018. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom még, most megyek egyetemre és a mérnöki szakokon állítólag ilyeneket szoktak használni, ezért érdekelne, hogy milyen gép lenne jó erre a célra.
2018. aug. 26. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogtok szerintem ilyen szimulátorokat túl gyakran futtatni. Én azt mondom, hogy egy közepes árlategóriás i5-tel és egy korrekt videókártyával (pl egy Nvidia 940mx) szerelt gép már könnyen megbírkózik a feladattal. Esetleg ha jövőbiztos is akarsz lenni, akkor egy i7-es, aminek van legalább 4 magja. Egy felső közép kategóriás laptoppal évekig nagyon jól el tudsz majd lenni úgy, hogy a pénztárcába sem kell nagyon belenyúlni. Persze vanna a prémium "adók", mint nagy akkumulátor, vékony kialakítás, mechanikus billentyűzet, amiből ízlés szerint lehet válogatni, de azt mondom, hogy döntsd el mennyit akarsz rá szánni és abban az árkategóriában nézegess laptopokat, olvass róluk véleményeket és ami a legjobban megfog azt vedd meg. A legtöbb cad szoftver elég jól van optimalizálva.
2018. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!