Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen elmennek a...

Ezen a gépen elmennek a mostani játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok csak az lenne a kérdésem hogy, ezzel a gépel eltudnék játszani mostani vagy 1-2 évvel ezelőtti játékokkal?

Gép adatai:

CPU: Intel® Xeon® Processor E5-1620 4 Mag 8 Szál 3,80Ghz

Memória:8 GB DDR3

Alaplap: Dell Precision T3600


Tudom hogy DDR3-as de nem is ultran szeretnék játszani.

És tudom hogy nem írtam Videokártyát, mert azt később vennék. (Mostanit raknám ideig lenesen bele.)

Még annyi hogy processzornak elvileg nincs busz sebessége vagy is 0 QPI Ez valamit befolyásol ??



2018. aug. 27. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez a processzor nem játékokra lett kitalálva. Ez egy szerverprocesszor. Én nem játszanék inkább vele... :D
2018. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy xeon szerver processzor ághoz tartozik de azokon is szoktak játszani, csak annyi hátránya van tudtommal hogy utasítás készlete hiányosabb mint egy i7-hez viszonyítva.
2018. aug. 27. 01:32
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

veghnorb, ha nem értesz hozzá, inkább ne írogass semmit, ne vezesd félre a kérdezőt.

Ez a CPU kb. egy 3. generációs I7-tel tanyázik egy szinten. Attól, mert Xeonnak hívják, még bármilyen játék elfut vele, a mostaniak is. (Természetesen egy megfelelő VGA mellett. Szerencsére ennek a gépnek a tápja aránylag erős brand géphez képest.)

2018. aug. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2. Nagyon szépen köszönöm a választ.

Még annyi hogy a busz sebesség akkor nem befolyásol semmit?

2018. aug. 27. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Vágom azért lett kitalálva a szerverprocesszor, hogy játszanak vele. Miket nem mondasz.
2018. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem játékra lett kitalálva, de miért nem használható arra?
2018. aug. 27. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Elsődlegesen valóban nem a gamereknek szánták, de arra is jó.
2018. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!