Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok írni olyan linkeket...

Tudnátok írni olyan linkeket (ebay, stb. ) ahol tudnék mechanikus billentyűre magyar/csak magánhangzó billentyűsapkákat venni? (keycap)

Figyelt kérdés

Mostanában keresgéltem billentyűzeteket, és egy Razer BlackWidow Chroma TA-re esett a választás. De ugye sajna nem létezik magyar kiosztás.


Német kiosztásút vennék (mert ugye ugyanannyi "gomb" van rajta mint a magyar billentyűzeteken) Vennék rá magánhangzós billentyűsapkákat, ezáltal magyar kiosztást eszkábálnék össze.


Tudnátok írni linkeket ahol ilyeneket tudnék venni?

...éééés van olyan ahol külön CSAK magánhangzós blackwidow keycapeket adnak?



2018. aug. 28. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Matrica. Senki nem halt bele, hogy a magyar betűi idiótán néznek ki. Vagy megjegyzed végre.
2018. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem a matrica elég ronda. Megjegyeztem nem az a baj, de mégis csak szebben nézne ki keycapel. Amúgy köszi az igen kedves választ. <3
2018. aug. 30. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!