Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyik meghajtóm unallocated...

Egyik meghajtóm unallocated lett. Az adataim végleg elvesztek?

Figyelt kérdés

Minden szuperül működött, arról a meghajtóról futott a windows, egyszer csak becsíkozódott a gép és itt kezdődtek a bajok. Két meghajtóm van, mindkettőn windows 7 (SSD ami unallocated lett, HDD amiről most fut a op rendszer).


Érdekességek, amikre nem találtam magyarázatot:

-Első indításnál kijelzi a bios a halott SSD-t, de a HDD-ről ekkor nem indul a windows, a logó megjelenésénél befagy. Ujraindítom, de ekkor nem jelenik meg a biosban az SSD, viszont elindul a HDD-ről a windows.

-Első indításnál, ha csökkentett módban indítom, elindul a windows, és látja az eszközkezelő és a disk management is az SSD-t (unallocated, uninitalized), de nem lehet hozzáférni.


Amit próbáltam csökkentet módban:

Recuva, minitools, easyus, de egyiksem talált semmit.

Rebuild mbr se segített.

Másik számítógépben is próbáltam, az eddig leírtakkal megegyező tüneteket produkált.


Van-e bármi reményem, hogy mezei halandóként valahogy megmentsem a rajta lévő adatokat?



2018. aug. 29. 09:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!