Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ultrabookba plusz tárhely?

Ultrabookba plusz tárhely?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy ASUS VivoBook E12 E203NA-FD048 típusú ultrabookot. Ebben alapból csak 128GB eMMC tárhely van. Arra lennék kíváncsi hogy ebben a gépben van-e kialakított hely ahhoz hogy egy hdd-t vagy ssd-t pluszba bele lehessen rakni

2018. aug. 29. 13:17
 1/4 szántóvető ***** válasza:

van. [link]

"eljesítmény


Hihetetlen teljesítmény


A VivoBook E12-t a legújabb Intel® processzor hajtja, amely munka és játék szempontjából is kiváló teljesítményt nyújt."-a proci annyira gyenge hogy a win alatt szenvedni fog.és te is,mert tetűlassú lesz.

"Az ASUS Tru2Life Video technológia által minden videó tökéletes lesz. Intelligens algoritmusai által valamennyi képkocka összes pixelének élességét és kontrasztját 150%-al optimalizálja, hogy hihetetlenül élénk és élethű képek készüljenek! Az ASUS Splendid display technológiája optimalizálja a képeket, hogy gazdagabb és pontosabb színek szülessenek - bármilyen tartalom mellett. A VivoBook E12 magával ragadó hangélményt nyújt, két hangszórójával és ASUS SonicMaster technológiájával a lenyűgöző surround hang érdekében." a kijelző 1366x768 felbontású tehát semmi extra.a laptopok hanszórói sem tudnak semmi rendkívülit.

2018. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed, de a kérdésemre nem kaptam választ.
2018. aug. 29. 14:14
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy a "van-t" a bővítés lehetőségére írtad?
2018. aug. 29. 14:15
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként rossz típust néztél, én erről beszéltem: [link]
2018. aug. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!