Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az LAG1150-es alaplapomat...

Ha az LAG1150-es alaplapomat kikapom a gépből és beteszek egy másik LGA1150-est mit szól majd a Win10? Mert egyéb hardverek maradnak kivéve az integráltakat

Figyelt kérdés

Szóval régi deszka ki új be, RAM CPU VGA HDD marad és oprendszer is marad (win10).

Ami változik az integrált hang és háló, a chipset és asszem ennyi.

A win10 behal majd, vagy felrak egypár új drivert és köszöni megy tovább?


2018. aug. 29. 17:25
1 2
 11/11 Gábor_79 ***** válasza:
Mondjuk én az Acronis True Image programját használom, amiben van "universal restore" funkció - eltérő hardverkörnyezetre való helyreállításhoz. Plusz képes a saját mentését virtuális lemezképfájlá konvertálni és virtuális gépen futtatható, ha véletlen ki kell bogarászni valamit. De egyik funkcióra sem volt szükség. Igazából én sem számítottam arra, hogy el fog indulni, inkább csak a vicc kedvéért ráindítottam és meglepődtem, de működött. Piszok sok dolog rá volt telepítve (régi rendszerre), azért nem siettem az újratelepítéssel.
2018. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!