Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan használt laptop keresked...

Olyan használt laptop kereskedést tudtok, ahol az enyémet beszámolják, és egy másik használt jobbat el tudok hozni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, inkább eladod a sajátod, jóval többet kapsz érte így.
2018. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb ha magad próbálod eladni.


Még pár éve én is megnéztem pár ilyen helyet. Volt egy 2 éves Asus laptopom. Újonan 180 körül vettem és szerettem volna egy sokkal jobbat venni, mert már minden folyamat kínszevedés volt.


Tökéletes állapotban volt. Gondoltam, hogy legalább 120at tudok rajta akarsztani vagy minimum 100at.


A legtöbb helyen azt írták, hogy nem foglalkoznak ilyen nagy értékű laptopok beszámításával (pedig ez nem volt az). Az egyetlen oldal, ami ajánlatot adott, meg maximum 50 ezret adott volna.


Szóval egyátalán nem éri meg.


Végül a családon belül tovább adtam ingyen.

2018. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"mert már minden folyamat kínszevedés volt.



Tökéletes állapotban volt. Gondoltam, hogy legalább 120at tudok rajta akarsztani "


Kedves #2 es! Most kínszenvedés volt, vagy tökéletes?

2018. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3# Tökéletes állapotban volt. Az az külsőleg semmi problémaja sem volt, de egy gyenge kezdő "gamer" laptop volt.


Magyarul nagy kijelzője volt és elfutott rajta 1-2 játék ezért gamernek nevezték :D Mindegy is ...


A kínszenvedést arra írtam, hogy minden dolog ami csináltam rajta rettenetesen lassú volt.


4gb ram és egy i3 procija volt. Magyarul minden egyes alkalommal besz-rt amikor beindítottam az Android emulátort.


Windows 2012 servert vagy ha Linuxot akartam futtatni virtuálisan, akkor szintén belassult.


Tökéletes állapotban volt, de egy nagy sz-r volt a teljesítménye. Film nézésere, meg pár játékra jó volt.

2018. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarul nekem kicsit megnőttek az igényeim mikörben használtam, de arra tökéletes amire kitalálták. Olyan állapotban volt mint, amikor megvettem.
2018. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval boltot nem mondtok?
2018. aug. 11. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Laptop.hu ott is beszámítják, de lényegében minden egyes laptop üzlet csinál valami ilyesmit.


Szóval csak írd be a googlebe.


Olyan helyet meg nem tudok ajánlani, ahol jó áron számítják be, mert ez mindenképpen lehúzás.

2018. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!