Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nyomtatóm nem veszi fel a...

A nyomtatóm nem veszi fel a lapot csak akkor ha egyet teszek bele, de akkor meg beleszorul, meglehet ezt csináltatni, javítható ez a probléma?

Figyelt kérdés
Canon Pixma MX395 nyomtatóról van szó.

2018. aug. 30. 11:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az még lemaradt hogy ma mikor próblátam telepíteni a gépemre ( kb egy hónapja még rendszerújratétel előtt használtam utoljára ) úgy megakasztotta a gépem hogy 6x újra kellett indítani mire bekapcsolt mert annyira fagyott. Aztán mikor kihúztam teljesen elmúlt a fagyás.
2018. aug. 30. 11:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat volt használva? Ha igen, akkor én felkapógörgőre tudok tippelni, sanszos hogy elkopott. Tudsz hozzá rendelni és ha van kézügyességed akkor magad is meg tudod csinálni, de ha egy szervizbe beviszed akkor ott is kicserélik neked
2018. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát elég sokat, naponta volt vele nyomtatva, volt hogy csak néhány lapnyi, de volt hogy sokkal több is.
2018. szept. 8. 10:04
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha beviszem szervízbe, mire számítsak, kb mennyi lesz a javítás költsége? Illetve másik, más márkájú nyomtatóból átlehet-e rakni vagy ez is olyan mint a patronok hogy minden tipushoz másmilyen kell?
2018. szept. 8. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha korrektek akkor párezer forintból megcsinálják. Könnyen lehet, hogy jó hozzá más nyomtató görgője is, ezt cikkszám alapján egyszerűbb eldönteni. De én továbbra is azt javaslom, hogy szerviz, egy kérdést mindenképp megér.

Egyébként a tonerek/patronok sem feltétlen egy nyomtatóhoz jók

2018. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!