Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a rendsze...

Miért nem ismeri fel a rendszer a második videókártyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a probléma, hogy ha a második kártyát az alaplapom szerint ajánlott és értelemszerűen is crossfire-hez legalkalmasabb slotba rakom tehát a 3.ba (x16 os) nem látja a gép. Ha single ben oda rakom akkor sincs kép. Ha a felette lévő 2.slotba rakom ami csak x4es gond nélkül feliameri és működik is.

Alaplap: Asus Sabertooth 990FX R2.0

Proci: FX8350

Ram: 16gb 1866mhz cl10

Táp: evga 1000w platinum

Kártyák: Asus 290x, Gigabyte 290x



2018. aug. 31. 14:44
 1/2 ShamanShanyi válasza:
Nem tudom mennyire szeretik egymást a 2 különböző gyártójú videókártyák, de ha igen, és van mind a kettőn csatlakozó akkor van egy ilyen SLI bridge nevezetű összekötő "cucc". Ami összeköti a 2 kártyát kívül, hogy együtt tudjanak dolgozni. Csak mert nem írtad hogy van ilyened, ezért gondoltam megemlítem. Ha van akkor viszont sajna nem tudok segíteni :(
2018. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Brandon41 ***** válasza:
Vegyél egy számtech boltban egy crossfire hidat. Az előzőnek üzenem hogy az SLI az NVIDIA-nál van, és mivel a kérdezőnek 2 AMD kártyája van ezért neki crossfire híd kell, nem pedig SLI híd.
2018. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!