Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsolhat ki magától a...

Miért kapcsolhat ki magától a laptop?

Figyelt kérdés

Tegnap lemerült 15%-ra, mert akkumulátorról használtam. Ma gondoltam feltöltöm, miközben használom. Bedugtam tehát, majd bekapcsoltam. Windows felállt, majd egyből ki is kapcsolt. Gond nélkül visszakapcsoltam. Aztán nem foglalkoztam vele, elindítottam egy 10 éves játékot és kikapcsolt. Sokadjára tudtam csak bekapcsolni. Hosszan nyomtam a gombot, akkor adott egy ilyen kattanó hangot és ezután be lehetett kapcsolni.

Windows 10 van rajta és amikor vissza bírtam kapcsolni, akkor egyből frissített.



2018. szept. 1. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ahol most tartózkodom, ott ingadozik az áram elég rendesen. Nem tudom ez miatt lehet-e.
2018. szept. 1. 13:24
 2/4 anonim válasza:

Lehet a rossz áram miatt, lehet, hogy kicsinálta az aksit, bár az adapternek kellene tudnia ezt kezelni.

Hálózatról is ezt csinálja?

Vedd ki az aksit és hálózatról próbáld!

Nézd nem melegszik-e nagyon... akkor hűteni kell....

2018. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát hálózatra dugtam rá. Az aksin meg 15% volt vagy kevesebb. És mutatta a jelzőlámpa, hogy felveszi a töltést. Ennek ellenére nem lehetett bekapcsolni, miután elsőre leállt.

Utánanéztem a merevlemeznek HD Sentinellel és 100% minden, 41 Celsius. Processzor 36-40 Celsius közt mozog.


Nekem gyanús, hogy a Windows valamiért egyből frissített, amikor már vissza tudtam kapcsolni. Már régóta kínoz a frissítéssel, de mindig mellőztem. Többször meghülyült már a gép vagy azért mert nem frissítettem, vagy mert frissítettem. Ez kékhalálokban mutatkozott meg, de mindig minden jó volt szerencsére.



És amikor másodszorra állt le, akkor olyan volt, mint ha igazából ki se kapcsolt volna... Ezt azért gondolom, mert hosszan nyomtam a kapcsolót, majd kattant egyet. Aztán röviden megint megnyomtam és bekapcsolt.

2018. szept. 1. 14:43
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak az a gáz, hogy lassan indul a meló és elég sok mindent tárolok rajta meg ezen szoktam dolgozni, aztán kellemetlen lesz, ha ezeket a leállásokat csinálja.


Az akkumulátor viszont biztosan jó. Csak kevés volt rajta. De a hálózatról meg mennie kellett volna, mert be volt dugva. Bár mint mondtam ingadós az áram.


Még arra tudok gondolni, hogy kevés volt a töltés, meg nem is vette fel az áramot és ezért kapcsolhatott le.

2018. szept. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!