Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop processzor hűtő ventilá...

Laptop processzor hűtő ventilátort ki tudom pucolni házilag?

Figyelt kérdés

Bocs, ha hülye kérdés, de abszolút nem értek hozzá. Annyiban merül ki a tudásom, hogy kb. 10 éve igyekszem böngészsshez életben tartani egy Acer EM 525-öst, szakember még nem nyúlt hozzá, én még sosem szedtem szét.

Költözés miatt egy-két hónapig nem használtam, és az újra beüzemelés óta nem hallom, hogy pörögne a venti (előtte ment rendesen).

A gép rendszeresen lefagy, de az másnak is tulajdonítható (pl. Xp, -tudom, no comment kategória..).

Lehet, hogy tönkrement a hűtő, vagy csak "beporozódott"?

Szét tudom szedni, hogy megnézzem, koszos-e?



2018. szept. 1. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=kq06hsshIR8


Nézz ebbe bele, ha érzed a bátorságot szétszedni, akkor kezd neki. Nekem sosem volt laptopom, inkább pc-s vagyok.

2018. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szétszedésekkel nem szokott gondom lenni, inkább az összerakással..:).

Köszi, megnézem, aztán meglátjuk.

2018. szept. 1. 19:20
 3/7 A kérdező kommentje:

Háááát, ezt inkább nem kockáztatom meg, azt gondoltam, egyszerűbb.

Azért köszi!

2018. szept. 1. 19:24
 4/7 hypno ***** válasza:
Nem egy ördög szekere, csak ijesztő így videón, hogy szétbombázzák az egész gépet.
2018. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, inkább nem kockáztatom meg.
2018. szept. 2. 00:08
 6/7 hypno ***** válasza:

Akkor másként mondom.

A laptopod kb. annyit ér, mint a szervíz/takarítási költség, ha a ventilátort cserélni is kell, vagyis túl sokat nem kockáztatsz, ha saját kezűleg vállalkozol erre a kis mókára.


Ezzel együtt nem kívánok a zsebedben turkálni. A te géped, a te pénzed, a te döntésed.

2018. szept. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos, per pill finoman szólva sem vagyok eleresztve anyagilag..

Néztem hozzá ventit a neten és bizony igen drága.

2018. szept. 2. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!