Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri váltani?

Megéri váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Az alábbi konfigom van jelenleg


Intel core i7 4770K CPU

ASUS Z87 Deluxe alaplap

Gigabyte GTX 770 4GB OC VGA

2X 8 GB DDR3 2400 MHZ Kingston hyperX CL9

WD BLACK 4 TB HDD

Corsair Neutron 240 GB SSD

Corsair RM750W táp

Corsair 500R ház és egy H100I Vízhűtés

Windows 7 Home premium OS

és Kaspersky Internet Security 2018


Ez a konfig 2013 óta a gépemben, saját kezem munkája, de úgy érzem nem igazán tudok vele mit csinálni.

Szerintetek megéri váltani


A most kijövő Whisky Lake I5 procira gyűjtők vagy a mostani Coffee Lake konfigon agyalok.


Az a helyzet hogy 19 voltam mikor összeválogattam hozzá a cuccokat, és megsem fordult a fejembe hogy mennyire nonszensz egy ilyen gépet használni.


Egy 6 magos I5 ös gépet agyaltam ki max 260000 ft os ktgvetéssel vga nélkül (Van az Intel processzornak integrál VGA-Ja)


Mi a véleményetek ?


Megéri belevágni vagy nem ?



2018. szept. 2. 15:49
 1/3 szántóvető ***** válasza:
nem derült ki hogy mi a célod.nyilván nem játszani akarsz,de akkor minek 6 mag?éppen el is adhatnád a géped mert most még elég jó pénzt kapsz érte.
2018. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudjuk, hogy neked megéri-e???
2018. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, most arra gondolsz, hogy nem használod ki a gép a tudását, mert mondjuk csak netezni kell, vagy épp ellenkezőleg, túl gyenge valamihez?
2018. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!