Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet az új laptopnak?...

Mi baja lehet az új laptopnak? Kell a szerviz vagy megoldható máshogy?

Figyelt kérdés

Szerdán vettem meg az új ASUS VivoBook Max X541U laptopomat, de már most észrevettem, hogy a kijelző jobb sarka folyamatosan vibrál, de csak akkor ha nincs töltőre rakva. Amint töltőre dugom, semmi baja. Mitől lehet ez a probléma? Érdemesebb inkább a szervizbe visszavitetnem? Mivel Endless rendszer volt rajta, Win 10 operációs rendszer lett telepítve rá utólag, nem tudom, hogy esetleg lehet-e köze a problémának ehhez. Valakinek valami hasonló tapasztalat? Tanácsok, amiket talán otthon még kipróbálhatok a megoldásra?

Előre is köszönöm!



2018. szept. 2. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Rakd rá vissza az Endless-t, mert tudtommal a gari csak így érvényes, utána meg elállhatsz a vásárlástól, mert 14 napon belül vetted. A vételárat visszafizetik.
2018. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arra nincs mód szerinted, hogy kicseréljék vagy megjavítsák esetleg? Nem szeretnék másikat venni, munka miatt se lenne most túl jó..:/
2018. szept. 2. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Három napom belül cserélik! Gyári hibás, vannak ilyen szériák, két éve egy Lenovo Ideapad széria volt merevlemez hibás. Nem függ össze a kijelző hibája azzal, hogy milyen operációs rendszer van éppen rajta.
2018. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És ne vegyél ÓCSÓN kinai (tajvani) műanyag gagyit. A külföldi céges használt laptopok akárhány évesen is jobbak. Igaz, ezek új ára 300 ezer ft.
2018. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, ezek persze nem "divatosan" vékonyak, mert merevítő keretesek.
2018. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, hát sajnos így jártam. Nem gondoltam, hogy egy újat veszek és már selejteset kapok :/ De garancia érvényes rá, szóval valamilyen kártérítés jár gondolom.
2018. szept. 4. 12:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából maga a probléma nem zavaró annyira, észre sem veszem, ha nem nézem mg jobban. Inkább attól félek, hogy teljesen tönkremegy, ami nyilván még kellemetlenebb lenne.
2018. szept. 4. 12:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és cseréltesd ki, vagy kérd a pénezedet vissza. Nem viccelek, három napig ezt megteheted. A szervizelés? Na arról beszélhetnénk, kijelző cserés lenne, három hét--egy hónap, mire beérkezik az alkatrész és nem is biztos, hogy csak ennyi. 100 ezer körüli gépek ilyenek!
2018. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Márkás üzleti laptop és megbízható: Lenovo Thinkpad, örök darab... De nemcsak ez az egy létezik.

[link]

2018. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, felveszem a kapcsolatot az üzlettel, ahonnan vettem és meglátjuk, hogy mi lesz!
2018. szept. 4. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!