Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a laptopnak?

Mi lehet a baja a laptopnak?

Figyelt kérdés
Az Asus X553M laptopomon kb. egy hónapja a kép néha remeg, és fehér csíkok jelennek meg rajta. Ott, ahová elvittük javíttatni, nem jelentkezett ez a probléma. Azt mondták, hogy talán zavarja valami, de a másik laptopon (Samsung 270E) nem szokott ilyen lenni a kép.

2018. szept. 3. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezd megtörni a kijelző kábele.
2018. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy nincs sem hardveres, sem szoftveres baja, tehát a kijelző kábele is jó. E kérdés kiírása után egy héttel vittem be megint javíttatni, és ott volt kb. egy hónapig. Majd hazahoztam, de egyszerűen nem mertem használni, mert ez nekem nagyon ijesztő, hogy ez ilyen "ok nélküli" probléma, és nem javítható. Pár napja már merem használni, és eddig nem jelentkezett a probléma, de az előbb megint beremegett a kép, és el is ment a kedvem attól, hogy nézzem. (Mindegy, hogy éppen milyen program fut, a hiba bármikor felléphet.)


Mégis mit lehet vele kezdeni? Hogyan lehet kideríteni a hiba okát?

2019. jan. 22. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltőn jelentkezik csak a hiba? Mert ha igen, akkor esetleg az áramellátással, de legalább az adott elosztóval, csatlakozóval lehet a gond. Ha akksiról működve is tapasztalod ezt, akkor lehet máshova kéne vinned javíttatni, mert valószínűleg elsiklott valami felett a szerviz. Ha van rá lehetőséged, próbáld meg máshol is.
2019. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


A töltéssel nem függ össze. Jelentkezett töltés közben is, de akkumulátorról való használat közben is. A töltőjének semmi baja.


Én is gondoltam már arra, hogy másik szerelőhöz/szervizbe kellene vinni.

2019. jan. 24. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!