Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox One X tapasztalatok?

Xbox One X tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában tervezek egy X-et beszerezni, arra lennék kíváncsi, hogy akinek van, mennyire van vele megelégedve, ill. milyen kellemetlenség/ probléma fordult vele elő.



2018. szept. 6. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

-hulladék kontroller

recseg ropog, szorul a ravasz, ha felrakom tölteni (gyári) utánna nem működik vezeték nélkül amíg újra nem indítom

-lassú és átláthatatlan a menü/store

leginkább a store rossz, nézném az akciókat stb , mindent irdatlan lassan tölt be, néha teljesen megzavarodok és kifagy stb :D

-szörnyű felvevő funkció

2 percet tudok felvenni kizárólag 1080p ben

ha 4k ban akarnám felvenni amit játszok és több mint 2 percet egyszerre akkor rákell dugni egy külső tárhelyet , amiről majd átkell másolni a pc re


hogy valami pozitívat is írjak, a játékok tényleg szépek

de azt is tegyük hozzá, hogy a legtöbb nem natív 4k

ami persze nem látszik, csak ugye nem ezt ígérték...

2018. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megzavarodik*
2018. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pár dologra reagálnák amit az első írt:

1, Amit a kontrollerről írsz az nem fordult még elő velem sem a barátaimmal. Nekem személy szerin 4 kontrollerem van. Csak arra tudok gondolni, hogy hibás és cseréltesd ki ha még garis.

2, A menü átláthatatlanságát aláírom, de hogy lassú lenne azt nem.

3, A store esetén csak akkor tölthet lassan ha a net lassú. játékok saját adatlapja sokszor tölt lassan, de maguk a főbb oldalak pl az akciók nem.

4, Nem tudom mi a szörnyű a felvevő funkcióban, a két perc nem sok ez igaz, de hozzáteszem senki nem fog hosszabb videót végignézni tőled hacsak nem streamelsz. legtöbb érdekes esemény amit érdemes felvenni 15-30 másodperc.

5, Ha pedig nem látod, hogy nem natív 4K a játék akkor meg kit érdekel?

2018. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

1. Már vettem újjat, recseg ropog ezis de legalább nem szorul még a ravasz. (remélem nem is fog)

3. Épp ez a bajom, ráadásul ha már betölti akkor is szenvedés levinni pl a véleményekhez mert egyszerűen nem reagál. (netem egybk jó)

4. Nekem nem elég, egy versenyt nem lehet az elejétől a végéig felvenni forzàban. (magamnak veszem fel, nem másoknak)

5. A hazugság a lényeg. Ha vennél egy gyémánt jegy gyűrűt milliókért amiről kiderülne , hogy csak egy üvegdarab azt is elintéznéd annyival hogy “úgysem látszik”.

2018. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a gyémántos hasonlattal. Egy csúcs érteket hasonlítasz össze egy értéktelennel. Egy kicsit kisebb felbontástól nem lesz értéktelen a gép és ha nem is látod akkor téged csak gondolatilag zavar, hogy egy 160 ezres gép ami közelében sincs árban egy teljes 4Kra alkalmas PC árának nem tud igazi 4Kt csak néhány játék esetében.
2018. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem a legjobb hasonlat. Figyelj nekem a hazugsággal van a bajom, nem a teljesítményével , az szerintem is lenyűgöző ,főleg ennyi pénzért.
2018. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából a 6tflopsos teljesítményt ígérték és az maradéktalanul megvan. Emellett van 4K 60fps játék a gépre szóval innentől mondhatjuk, hogy a fejlesztőkön múlik. Nyilván nem fognak túl sok fejlesztési időt pazarolni a legkisebb példányszámú géptípusra, de akkor is.
2018. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!