Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat egy kicsit a...

Miért szaggat egy kicsit a Battlefield V?

Figyelt kérdés

Elő rendeltem a Battlefield V-t.Le is töltöttem, elinditottam és meglepődtem.A felbontás Full HD-n van, a többi lowon, és még igy is szaggat.Értem én, hogy nem a legjobb a configom, de szerintem attól ilyen mediumon elkéne fusson a játék.Megvan a 60-70-80 fps, csak mikor arra fele nézek, ahol sok ház van, égő tankok, sok player stb.. akkor már leesik az fps-em.És van mikor leesik 40-re is. A Battlefield 1 ment Ultrán (100% Resolution Scale) 80 fps-el.Ennyire rossz már a configom, vagy csak még béta, és nincs jól optimalizálva?


Proci: Intel Core i5-7400 3.0GHz

Memória: 8GB Ram

Videókártya: Nvidia GTX 1060 3GB


Mondták, hogy RAM igényes a játék, meg a gépigénynél is láttam, hogy az Ajánlottnál kell a 16GB ram.De a BF 1-nél is elvileg 16GB ram kell, még is futott.Szóval nem értem miért van ez.



2018. szept. 6. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs optimalizálva a játék, ennyi.

Lehet mikor megjelenik, vagy utána 1 évvel már 8GB ram is elég lesz neki.

2018. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a 3 GB VRAM a hibás

illetve a 8 GB memória sem a legtöbb

2018. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor a haveromnak, akinek ugyan ilyen a configja, 8gb ram, csak gtx 1050 Ti.Neki miért megy szaggatás nélkül?? Az enyém 3GB-os, az övé 4GB.Nemhiszem hogy olyan sokat tenne :)
2018. szept. 6. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert bohócoknak való, azért.
2018. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Egyrészt mert béta verzió, a sikert meglovagolva gyorsan adták ki az új részt, többet akarnak kipréselni a játékmotorból, így a hardverigények is nőttek. Már a BF1 is kevesellte helyenként az ennyi memóriát és a 4 magot, nem valószínű hogy pont az utódnál javulna a helyzet.
2018. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!