Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BF 1-ben miért nincs meg a...

BF 1-ben miért nincs meg a stabil 60 FPS?

Figyelt kérdés
A következő Konfiggal tolom : I5-4590, GTX 1070, 12 Gb ram, a proci mindig 100% fut de az FPS sosem megy 60 fölé és még csak a hatvanat is ritkán éri el... Eleinte jó volt a játék az utóbbi időben megint elő vettem és most mintha valami teljesen mással játszanék. Esetleg van erre valami megoldás vagy egyszerűen gyenge a konfigom (amit nehéz elhinni)

2018. júl. 27. 22:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és hiába veszek le mindent Low-ra mintha misem történt volna...
2018. júl. 27. 22:11
 2/9 anonim válasza:
Nem hiszom hogy 100%-on kellene futni a battlefieldtől, hisz nem egy rossz processzor. 8GB videómemóriának elégnek kell lennie ugyanúgy mint a 12 ramnak. Ha eleinte jó volt akkor valami gebasz lehet.
2018. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem tudom mi a gebasz... A többi játék mind megy ahogy kell (pl. Pubg ultra 90 FPS körül)
2018. júl. 27. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy két alap dolgot pl driver reinstall esetleg full windows reinstall és portalanítás se ártana, valamint hőmérsékleteket is csekkold le lehet kell újrapasztázás is (hwmonitor) stb.
2018. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most volt egy ház csere, amivel szépen kitakarítottam a cuccost és újra is pasztáztam. A Proci durván 75-re szokott felmenni a videókari meg 70 alatt van. Windows is mostanában volt újratelepítve, viszont a drivereket megnézem!
2018. júl. 27. 22:31
 6/9 MGéza ***** válasza:
75C°? Az ennél a procinál elég sok, lehet visszavesz. Vagy komolyabb hűtés kéne vagy delidelés. Elképzelhető, hogy a nem túl jó minőségű gyári paszta a kupak alatt kiszáradt.
2018. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
gondolkoztam a komolyabb hűtésen, de általában a nyári hónapok után nem szokott 70 fok fölé menni a proci full terhelés alatt is 65 C szokott durván lenni. Szóval nem értem... Lehet csak a BF nem szereti a procit.
2018. júl. 27. 23:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel a procid üti a plafont (100%) így a videókari nem tudja követni és kihasználni azt így arra gondolok az alaplapi igp bevan kapcsolva a biosba és azt ki kéne iktatni (disable) valamint egy fontos kérdés amit ugye nem ismerünk milyen windows van felrakva mert ha 7 azonnal rakj egy 10est ami szerintem meg is oldja ezt a gondot.
2018. júl. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Windows 10 professional 64 bit van fent, a Bios-os dolgot viszont nem értem, azt hogy kell kikapcsolni? Meg pontosan mit kell keresni a BIOS-ban?
2018. júl. 28. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!