Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » COORSAIR H100iv2 vízhűtés...

Proca kérdése:

COORSAIR H100iv2 vízhűtés 2016-ban vettem és idáig meg voltam vele elégedve. Nagyon brutálisan hűtött. Mostanában állandóan túlmelegszik a gép. Olyankor megpöckölöm csöveit és újra elkezd hűteni. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Ebben a hibás állapotban a radiátor teljesen hideg. Mikor rendesen működik langyos levegőt fúj. Jelenleg tanácstalan vagyok mit tegyek, mert ha visszaviszem és akkor pont működik nem fognak vele csinálni semmit. Pedig garanciás.

2018. szept. 9. 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hibás állapotban is működik szivattyú.
2018. szept. 9. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Te most emiatt nem viszed vissza? Ne aggódj, sehol nem harapnak garanciaérvényesítés miatt!
2018. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Viszem csak biztos akarok lenni hogy mi a gond.

Olyan problémásak és néha szemetek, ezért biztos tényeket akartam.

2018. szept. 9. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyár gondolom nem izél a cserével, nagy gond nincs valószínűleg, saccra elforog a propeller a tengelyen. Javítani a kutya nem fogja.
2018. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

AQUA Webáruház-ban vettem.Gondolom küldi a gyártónak.

Biztos egy hónapig csak golyós számológépem lesz míg kapok egy másikat.

2018. szept. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!