Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyivel lesznek...

Szerintetek mennyivel lesznek olcsóbban a "régi" GTX videókártyák ha kijönnek az új RTX-ek?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri megvárni hogy kijöjjenek az RTX videókártyák ha egy GTX 1080-at akarok venni? Kb. mennyivel lesznek olcsóbbak?

2018. szept. 14. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sokkal, így is eszméletlen olcsó most a 1080.Én nyár elején vettem 190-ért, most 188 a boltban. (de ingadozik az ár, néha több is)


Szerintem 175 alá biztos nem fog befigyelni.

(gtx1080 gigabyte g1 gaming-ről beszélek amúgy)


Az oka egyszerűen annyi, hogy túl drágák lettek a 2080-asok, tehát nem egy árkategória a kettő. Okosan csinálták... :D

2018. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy sokat esne az áruk. Nem véletlenül maradnak forgalomban, az RTX egész más kategória árban. Jegyzem meg, a 1080-at nem nevezném nagyon olcsónak, mivel tavaly szeptemberben vettem egyet 170,000 Ft-ért, ehhez képest most nem találsz 180 alatt. És akkor már kezdett látszódni, hogy jön a bányászláz.
2018. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link] - azért már kijött az RTX-ek közül az egyik.

[link] - görgess kicsit lejjebb az első 1080-ért. 169 000Ft-tól kapható +- a jobb boltok ajánlatai +- szállítási ktg. Ha arra célzol, hogy az érkező, olcsóbb Turing modellek esetleg hozzák a 1080 szintjét hasonló áron, akkor az még előfordulhat. Szerintem megéri várni, hátha. Drágább már nem lehet egyik Pascal kártya sem, max ha valami esemény globálisan felnyomja az összes kártya alap árát, mint pl a bányászláz.

2018. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 úgy tudom hogy még csak elő lehet rendelni a RTX 2080-at, és szerptember 20.-án jönnek de nem biztos
2018. szept. 15. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elnézésért, tényleg csak előrendelni lehet. Az Emag-on erre van csak lehetőség. Attól még az ára megvan, a kérdésed szempontjából nagyjából ez a lényeg, illetve a 1080 ára, nem az a +-5 nap. Egyébként abban látok valami logikát, amit előttem említettek. Ez az RTX teljesen más kategóriában mozog, ami részben felesleges, de van benne potenciál (csak épp túl korai).
2018. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!