Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet unlockolni egy...

Hogyan lehet unlockolni egy processzort?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy a legjobb fogalmat írtam a kérdésben.

Van egy laptopon, egy Dell Vostro 15. Benne egy Intel i7 8550u 1.9 Ghzn ketyeg. Azt akarom elérni, hogy magasabb órajelen működjön. Hogyan lehetne ezt megoldani? Valamint meddig lehetne felhúzni a procit?



2018. szept. 14. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tuningolhatók ezek a processzorok
2018. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Intel XTU, de vigyázz vele, mivel nem fog figyelmeztetni, hogy épp most készülöd tönkre vágni a géped. Ha tudsz németül, vagy angolul, keress rá YouTube-on der8auer Lenovo X1 Carbon G6-os videóira, ott valamennyit megtudhatsz a dologról.


Órajellel és feszültséggel meg addig mehetsz, míg bírja a hűtés teljes terhelés mellett is.

2018. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem támogatja az u jelü processzorokat ez a program
2018. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MGéza ***** válasza:
#2: Semmi haszna belőle. Ahogy látom, csak az eleve unlockolt processzorokat támogatja a program.
2018. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül ne akarj egy laposban procit tuningolni. Előrébb nem leszel, viszont kivégezheted a laposod. Ha nem elég a teljesítmény, gondolkozz inkább asztali gépben (azt kellett volna annak idején is). Sokan csodákat vártok a laptopjaitoktól és hamar rájöttök, hogy kevesek.
2018. szept. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kis táblagépemen elintézek minden adminisztrációt, üzenetet, filmet nézek, netezek rajta stb... az asztalin meg filmet szerkesztek, renderelek, játszok. Semmirevaló százezres laptop nuku.
2018. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!