Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kártyaolvasót DVD meghajtó...

Kártyaolvasót DVD meghajtó alá sorolja?

Figyelt kérdés

Van egy usb kártyaolvasóm, aminek az illesztőprogramját feltette automatikusan, a rendszer látja is az eszközkezelőben. Viszont, DVD meghajtóm mellé sorolja (nálam D:)


Amikor rámegyek, tulajdonságok-> hardver, akkor látom, hogy a DVD meghajtó és az SD kártya is egybe van. Amikor rámennék, hogy nyissa meg, akkor lemezt kér.


Nem tudom jól írtam-e körül a problémát, de hogyan oldható meg win 7 alatt, hogy az UDB kártyaolvasót külön meghajtóként, eszközként kezelje?



2018. szept. 15. 09:09
 1/8 Robivosi ***** válasza:
Start->Számítógép, jobb klikk, Kezelés->Lemezkezelés. Ott látni fogod az összes lemezes eszközt. A kártyaolvasónak módosítsd a betűjelét. Jobb klikk és meghajtóbetűjel módosítása.
2018. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

más a betűjele, mégis a dvd vel egybe rakja. Az eszközkezelőben, és a lemezkezelőben is külön látom, hogy érzékeli.

A dvd az D: a kártyaolvasó meg G:, a lemezkezelőben külön van

2018. szept. 15. 09:29
 3/8 Robivosi ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a gyártó oldaláról kell leszedni a hozzávaló drivert.
2018. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Robivosi ***** válasza:
Fájlkezelőben nálam nem is látja addig, amíg nem teszek bele kártyát. (microSD-t).
2018. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem semmi. több kártyát megnéztem, adapterrel és nélküle is. Változatlan a probléma
2018. szept. 15. 09:40
 6/8 A kérdező kommentje:
meg azt írja, hogy telepítettem a legújabb illesztőprogramot
2018. szept. 15. 09:48
 7/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam másik gépen, ott is egyberakja a DVD meghajtóval, pdig külön neve van. veszek újat
2018. szept. 15. 10:08
 8/8 Robivosi ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy meghibásodott.
2018. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!