Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez így milyen konfig szerintetek?

Ez így milyen konfig szerintetek?

Figyelt kérdés

Összesen kb 315-320 ezer forint lenne.


GIGABYTE GA-AB350-Gaming


AMD Ryzen 5 2600 3.40GHz AM4 BOX + Wraith Stealth hűtő


PATRIOT 8GB Viper Elite DDR4 2800MHz CL16 KIT PVE48G280C6KRD


GAINWARD GeForce GTX 1070Ti


EVGA 550 B3


WD Blue 3D SSD NAND 500GB 2.5"


ZALMAN i3 series Luxurious Design



2018. szept. 15. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és a monitorom fullHD 144hz.

Ramból meg majd még tervezek +8gigát, de most azt a 25 ezret inkább fordítanám videokártyára.

2018. szept. 15. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Jó így.

Viszont... ha játszani szeretnél rajta, vagyis direkt játékokra lesz a gép, akkor a Ryzen helyett inkább Intelt javasolnék - olcsóbb is, és jobb is arra a célra. Ezzel spórolsz egy kicsit, amiből kijönnek a RAMok.

De akkor másik alaplapot kellene keresned, ha Intelt szeretnél.

2018. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2.Miért pont Intelt?

1600 van nekem, nem találkoztam olyan játékkal amihez kevés lenne.(AAA-s címek is voltak bőven)

Egy haveromnak 2600, ő sem panaszkodott.

A legtöbb játék esetén úgy is a VGA lesz a szúk keresztmetszet, 2-3 FPS meg nem sok vizet zavar, a gyorsabb multi-tasking és az időtállóbb CPU viszont fontosabb lehet.

Kérdező:

B450-es lapot nézz, mondjuk B450 Mortar-t.

Tápnak Formula 450W-t.

2018. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aránylag jó, 1-2 megjegyzés:

B450 lapot lenne érdemes venni, kicsivel többet kihoz a prociból, na meg BIOS frissítésért sem kell külön fizetni.

Ehhez a házhoz sok venti jár, de ha molexesek, akkor lesz némi hangjuk.

SSD-ből meg lehetne fontolni M.2-est, mondjuk nem rossz az sem.

2018. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek ment a zöld kéz :D

A bios frissítést (ha kell) egy ismerősöm elintézne volna, de lehet hogy akkor inkább b450es lesz.

Az ssdből azért nem m.2 lett, mert sebességben ugyanott vannak, és mivel a lapon csak egy m.2 hely van, nem szeretném elvetni a pcie ssd lehetőségét a későbbiekben.

A processzornál meg gondolkoztam az i5 8400 és e között, a tesztekben kb ugyanolyan erősek, végül azért ezt választottam, mert mindig is AMDm volt :D

2018. szept. 16. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!