Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen telefont vegyek? Nézegettem az S9+ -ot, mert nagyon tetszik, de feltétlen nem szeretnék 200k-t kiadni érte, a V30-at testvérem nem ajánlotta, és a G6-ról se terjednek annyira jó szavak... (iPhone kilőve)

Szerintetek milyen teló jöhet szóba?


2018. szept. 16. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Xioami nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!
2018. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi +1
2018. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél 200kt kiadni (amit mondjuk megértek) mennyi lenne a keret?

Milyen elvárásaid lennének? Kijelző mérete nagy legyen?

Olyan 140k körül

Xiaomi mi8

Huawei Mate 10 pro

..amik így hirtelen az eszembe jutottak és szerintem jó vételek.

kicsit drágábban a sima s9 meg az lg g7 amik jó kis telók, esetleg a oneplus 6 (vagy a hamarosan megjelenő 6t is remélhetőleg jó vétel lesz...)

2018. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha a nagyon jó multimédiás képesség/teljesítmény (fényképezés, zenehallgatás, videózás stb) számít és mindezek mellett elvárod a combos hardvert, akkor a sima S9 jó választás lehet. Gyönyörű kijelző, baromi jó kamera, telefonokhoz képest meglepően jó minőségű hangszórók, a gyári füles is remek cucc. Mindezek mellett pofás megjelenése van (amit kénytelen vagy tokkal csúfítani) és bivalyerős hardverekkel van felszerelve. Talán az üzemidejét tudnám felróni, a 3000mAh telep határozottan nem a legoptimálisabb választás hozzá. Akinek fontos az üzemidő, annak nem a legjobb választás. Nekem egy dualSIM-es modell van meg, de imádom. Ami még zavaró benne az az ujjlenyomatolvasó. Igen, jobb helyre került, de szerintem túl pici, ráadásul nem kerek formája van ami azért gond, mert az ember ujjához a kerek forma illik a legjobban, az lenne kényelmesebb. Néha, ha párás lesz/izzadt az ujjad nem a legpontosabb. Mikor megszereztem kicsit izzadt ujjal oldottam fel egyszer. Miután letettem, amit az érzékelőn hagytam nem töröltem le. Vagy 40x próbálta önmagát feloldani úgy, hogy ott hevert az ágyamon és hozzá sem nyúltam :D Természetesen kérte a jelszót utána. Még jó, hogy nem volt beállítva a 15 sikertelen feloldási próbálkozás utáni formázás...

Ha számít a combos hardver, a jó üzemidő, de kevésbé fontos a multimédiás képessége a telefonnak akkor ott a Xiaomi Pocophone F1. Annyi baja van, hogy Netflix-en, Amazon-on és a többi olyan oldalon, ahol védett tartalmak vannak nem fogsz tudni 480p-nél jobb minőségben filmeket/sorozatokat nézni, hiába képes rá a telefon. Widvine DRM L1 tartalomvédelmi technológia szabvány kéne hozzá, de a Pocophone csak ennek az L3 verzióját támogatja.

Esetleg nézegethetsz korábbi Samsung modellt is akár, az S8-at mondjuk. Nagyon jó árban van szerintem. Vagy akár ott van a Honor 10 ami Kirin 970-el van felszerelve. A Mate 10 Pro sem egy rossz készülék, de van itt még Xiaomi Mi A2, Huawei P20 lite, aminek minimum egy 10-essel még olcsóbbnak kéne lennie a jó ár/érték arány címhez.

2018. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Pocophone-hoz megjegyezném még, hogy Youtube-nál semmi ilyesmi probléma sincs, a telefon által maximálisan támogatott felbontás is beállítható.
2018. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Honor telefonom van 4. éve, maximálisan elégedett vagyok vele (jelenleg honor9 korábban honor6, ha minden igaz már piacon van a honor10). Huawei gyártja a márkát.
2018. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem írtad a szempontokat.

Amúgy ha 200K alatt akarsz igazán jó csúcstelot akkor ezekre érdemes ránézni:

Oneplus 6, Xioami Mi8, ASUS Zenfone 5Z.

Tavalyiak közül S8, HTC U11, Pixel 2, LG V30.

V30-ról annyit hogy teljesen jó telefon, nincs különösebb gondja.

Ha a kamera nem számít annyira akkor szerintem Mi A2 több mint elég lehet, de pl. egy Nokia 7 Plus is már bőven jóval rendelkezik és nem is fáj sokba.

2018. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

Erről jut eszembe. A pixel2nél már javították a lassulást?

2018. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8.Pie-al javítva van ez a hiba.
2018. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Egyébként most S6-ot használok és már nagyon belassult (gyári adatok visszaállítása se segít már), ezért szeretnék váltani... igazából többet is ki tudnék adni mint 200k, csak egyszerűen nem érzem azt hogy bármelyik telefon többet érne 150k-nál... a maximális összeg amit ki szeretnék adni az a 200k...

Szempontok: Jó akkumulátor, legyen gyors, jó kamera

2018. szept. 16. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!