Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne fejlesszek a gépemen?

Mit kéne fejlesszek a gépemen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az egészet kéne, de sajnos jelenleg nincsen rá keret! :(


Jelenleg a gépem:

Processzor: AMD FX-6300 Six-Core Processor, 3500 Mhz, 3 mag, 6 logikai processzor

Videokártya: AMD Radeon R7 260 1 GB

RAM: 8 GB HyperX 1600 mhz

Tárhely: 1 TB

Alaplap: 970A-DS3P



2018. szept. 17. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek?
2018. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gépem van csak jobb videokártya és alaplap. De én erre már nem költök semmit, mert nem éri meg.

Eladom az FX6300-at, ramokat,lapot és osszerakok egy olcsóbb ryzen gépet. 2-3 hónap alatt összejön rá a pénz.


Amúgy egy jobb videokártyat vegyél, ha játékra kell.

2018. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jobb videokártyát érdemes venni, a gép bőven elég mondjuk egy GTX1050 Ti-hez. Ha az is drága, akkor egy SSD-t beledobhatsz, amit a következő gépedbe is jó lesz.
2018. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az alaplappal a legjobb proci amit támogat: AMD FX-9590. Ez 30%-kal jobb, mint ami neked van. Ezt nem kell cserélned.


És igen, a videokártyád a nagyon gyenge. Mekkora a keret rá? Maximum Nvidia 960-at vagy R9 280x-et tudsz beletenni.

Ha procit cserélsz - FX-8350 feletti szériák, akkor belerakhatsz akár Nvidia 970-et is.


Csak felvázoltam a lehetőségeket, de először is jó volna tudni, hogy mekkora a rászánt összeg.

2018. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!