Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd processzort hogyan lehet...

Amd processzort hogyan lehet overclockolni?

Figyelt kérdés

Proci:AMD A10-7890K

Van k a végén ezért gondolom hogy bírná az overclockot. Azt olvastam hogy 4,1Ghz-ről lehetne 4,3-ra. Fontos hogy alaplap, ram stb. Támogassa ezt?

Komolyabb 3d-s játéknál a proci max 35°C.


2018. szept. 18. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj már, 35C°os proci komolyabb játék mellett, az nagyon jó. Ha le lenne terhelve akkor jobban melegedne, a húzással meg le is csökkentheted a cpu élettartamát, ha ezt az állapotot nem terheled le akkor minek húznád?
2018. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hwinfo64-el nezd a homersekletet,mert az nem 35 lesz.

Egyebkent meg bulldozer re-re-refresh a procid,szoval lehet porgetni.FX-6350-em felment 4.8ghz-re

2018. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2.-nak. De mivel tudnám overclockolni?
2018. szept. 19. 15:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem azzal és max 47°C. Kihasználtsága (feladatkezelőben) 99%. Overclockolni hogyan tudnám?
2018. szept. 26. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

azért rakj már fel egy fotót.thermal diode-ot kell nézni ha jól emlékszem,47 még mindig túl baráti nekem.

húzni biosból kell,de erre tényleg jobb lenne egy videó tutorialt megnézni.röviden emeled a szorzót amíg kékhalálozik,ott pedig adsz rá feszt.folytatod ezt addig amíg normális a hőmérséklete,de vagy nem túl sok a fesz(kb 1.45V annál a procinál amit én még ráadnék)

2018. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!