Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Autós játékokhoz milyen...

Autós játékokhoz milyen kormányt tudnátok ajánlani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Project Cars 2, Dirt 4, Dirt Rally és ezekhez hasonló játékokhoz szeretnék maximum 25 ezer forintig kormányt vásárolni. Találtam egy párat amik szimpatikusak, jó a véleményezésük is de mégis kíváncsi vagyok tudnátok e mondani még olyan kormányokat amik benne vannak az árkategóriában, precízen és jól működnek illetve időtállóak is.


(Mindezt az árkategóriájuknak megfelelő ésszerű kereteken belül persze,nem várok el mondjuk 5 éves üzemidőt azért egy ilyentől... :D )


U.I: Egyedi "fétisem" hogy a kormány mögött lévő pillangó gombot/gombokat lehessen váltásra is használni ne csak gáznak és féknek a pedálok helyett.


De persze ez nem egy olyan dolog hogy muszáj így lennie, de nagyon tudnék neki örülni.



2018. szept. 18. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Használtan Logitech DFGT. Ennél rosszabbat nem éri meg venni, ez már egy elég jó kormány.
2018. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Gagyi kormányt nincs értelme venni. Minimum DFGT szerintem is, inkább egy normális kormány használtan mint valami gagyi játékkormány. Általában nem az a baj az olcsóaknál hogy hamar elromlik, hanem hogy pontatlan, egyáltalán nem precíz stb. Ami eléggé elrontja az élményt.
2018. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!