Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az I5 4690 meddig lesz még...

Az I5 4690 meddig lesz még korszerű játékra?

Figyelt kérdés

Szeretnék számítógépet összerakni, de penz szűkében csak használt piacon tudok garázdálkodni.

S1150 generációra gondoltam mert a 1151 még használtani is elképesztően drága.


Képszerkesztése, játékra, alap használatra lenne a gép



2018. szept. 19. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen igényed van FPS és grafikai minőség terén. Ha megelégszel stabil 30 fps-sel medium beállításon, akkor egy jó vidkarival (pl. 1050) még elég sokáig elviszi majd a játékok jelentős részét. Ha hi res beállításon akarod stabil 60 fps-sel, akkor már most is elég sok játékba beletörhet a bicskád.
2018. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor érdemesebb a 6.gen háza tájékán nézelődni?
2018. szept. 19. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem i5 4460-am van (1150), és még mindig képes futtatni a legújabb játékokat is, akár maxon, 60 FPS-el. A multiplayer címek tudnak néha akadni, ha az rengeteg játékosból áll, de grafikai beállítások levételével ezek is megszűnnek. Még nem játszottam olyat, amit szörnyen le kellett volna butítani. (GTX 1060 van mellé)
2018. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:
100%
#1: Bocsájts meg, de azért fájt. Még egy FX is, kimondottan cpu igényes játékokban mint a BF1 is képes ettől bőven több fps-t produkálni, túlhajtás nélkül, te pedig a kiadásakor legerősebb 4 magos cpu-ról beszélsz, csak szólok. Aztán meg elkezdesz olyan fogalmakat érinteni, mint a High res amihez pont annak van a legkevesebb köze, hogy milyen cpu-t használsz!
2018. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!