Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen az imperium pc? Többi...

Milyen az imperium pc? Többi lent!

Figyelt kérdés

Itt rengeteg helyen azt olvastam hogy nem szabad előre összerakott gépet megvenni mert biztos hogy seggtörlésre lesz alkalmas. Viszont találtam egy olyan gépet, ami szerintem megérné az árát. Mit gondoltok?

[link]



2018. szept. 19. 20:20
 1/8 MGéza ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Gyakorlatilag semmifél konkrétumot nem ír, GTX 1050ti ugyanúgy tág fogalom, mint az hogy 240Gb ssd meg hogy Chieftec tápegység, ami nyilván nem a 20000+ forintos gold darabokat jelenti, hanem valami iArenát vagy Smartot, ami nem igazán egy kiváló minőséget képvisel. További viccek is láthatóak alul: "mindössze 20000 forint plusz pénzért 240Gb ssd helyett 480Gb-t adnak, miközben a kettő közötti árdifferencia kb 10000 forint. Amely cég ilyen "remek" ajánlatokat tesz, az nem érdemli meg a bizalmat. Akkor ettől még a Radium is jobb, legalább konkrétan leírják, hogy milyen hardvert, melyik gyártótól teszik bele. De őket sem ajánlom.
2018. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor tudsz ajánalni esetleg olyat ami megbízható? Vagy mindenképpen nekem kell összeraknom? Az a helyzet hogy nem nagyon értek az összerakáshoz, és a szűk családi baráti körömben sincs olyan aki értene ilyesmihez. :(
2018. szept. 19. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Naponta raknak össze itt is gépet. Csak a max összeget kell megadni és a hozzáértők pcx-ről vagy máshonnan összerakják. 5000Ft plusz pénzért a cég akitől rendelet össze is rakja, neked csak használnod kell.
2018. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
Nem kell neked összeraknod, gépösszerakás opciót kiválasztod és megcsinálják helyetted. Ajánlom az Ipon, Pcx, vagy Bluechip céget, elvileg az Aquának is van ilyen szolgáltatása.
2018. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez például jobb és össze is rakják.

A játékteljesítménye kb. ennyivel lesz jobb: [link] [link]

2018. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsónak címezve: Nem olvastam jókat erről a tápról, elvileg a power 10 es sokkal jobban teljesít. Erről mi a véleményed? Nem lesz vele baj?
2018. szept. 21. 01:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg erősebb táp nem kellene bele? 400 watt az nem kevés?
2018. szept. 21. 01:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, a 400 watt bőven elég bele.

RX580 TDP: 185 watt

Ryzen 5 1600 TDP: 65 watt

Ha még minden mást rászámolunk (kb. 40-50 watt), még akkor is marad tartalék.

A Pure Power 10 ha még belefér a keretbe, természetesen mehet, de ezzel se lesz baj.

2018. szept. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!