Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet olyan vinyot...

GImre kérdése:

Hogy lehet olyan vinyot törölni ami korábban rendszervinyo volt most pedig egy másodlagos? "F" betűjele van

Figyelt kérdés

Rajta van még a régi Windows könyvtár de a totalcommanderben sehogy sem tudom törölni. Pedig az írásvédettséget is próbáltam levenni.

A másik pedig az lenne hogy egybe függő partíciót szeretnék.

Esetleg egy particon magic progi? Bár nem használtam ilyet soha



2018. szept. 20. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Felügyeleti eszközök, lemezkezelés
2018. szept. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
A Windows telepítő lemezével szoktam ilyesmit csinálni. Az adott lemezről törlöm kivétel nélkül, az összes partíciót. Így marad 1 db. egybefüggő partíció, amit aztán csak formázni kell a lemezkezelőben.
2018. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy durva eszköz is ehhez: HxD a neve. Ehhez viszont kicsit utána is kell olvasnod hogy mi is ez?

Teljesen manuális hozzáférést tesz lehetővé a vinyódhoz, tehát "elefánt a porcelánboltban".

Ha az offseteket feltöltöd 0-val, az egy teljes törlésnek fele meg, plusz a partíciót is megszünteted.

2018. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell bonyolítani, meg durva eszköz sem kell.

ahogy az első leírta, lemezkezelőben formázod a partíciót és annyi. Ha több partíció van a lemezen akkor törölni is kell őket majd csinálsz egy nagyot, formáz és kész...

2018. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönőn szépen a segítséget.
2018. szept. 22. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!