Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs meg a 60fps...

Miért nincs meg a 60fps bizonyos játékokban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érem el a 60fps-t nagyon sok játékban.Fortnite,ETS2,GTA V,DRAKENSANG!és még több.Néha a gép 50%-a nem megy,de nijcs 60fps.Ezek közül fortniteban a legaggasztóbb.Drakensangot meg nem is értem.

Gép fortnite alatt

Fx-8320(50-65)

Gtx960 4GB(75-95)

12GB RAM(maximum 7GB volt elhasználva)

650W-os FSP táp

És a fortnite és az ETS2 SSD-n vannak.

Egyszerűen néha a fél gép nincs kihasználva,de nincs meg a 60fps.Miért?Tudok ezzel valamit kezdeni?


2018. szept. 22. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
VSync bekapcsolva?
2018. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs sehol,Afterburnerrel korlátoztam 60-ra,de ritkán érem el.
2018. szept. 22. 11:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Bekéne kapcsolni?
2018. szept. 22. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a 60 VSYNC csak ront a helyzeten.

Szvsz. a CPU kevés, mondjuk a VGA sem egy erőgép.

Vedd lejjebb a grafikai beállításokat, OC-d a CPU-t ha van rá lehetőséged.

Ill. monitorozd a terhelést és a hőfokokat Afterburnerrel.

Amúgy a VSYNC-t nVidia controll panelben érdemes bekapcsolni, de tényleg akkor érdemes ha 100+ FPS van és a képkocka csúszást ki akarod iktatni.

2018. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A beállításokat és a felbontást elfelejtetted említeni de feltételezem hogy fhd ultra.Az én elgondolásom:

50%-on fut mert ezek az amd-k procik szörnyen gyengék egyszálas teljesítményben és sokszor előfordul a framedrop is, ez valami felépítési hülyeség de nem is ez az igazán nagy probléma hanem hogy a vga gyenge.

Én ezt találtam hírtelen:

[link]

2018. szept. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A videókártya is nagyon kevésszer van maxon,a beállítások mindenhol magas és ultra között van 1366×768-as felbontáson.Általában az árnyékokat és az élsimítást hagyom magason.Drakensang alatt meg a kisebb falukban is 45-50fps amit azért nem értek mert ott a proci néha a 20%-ot sem éri el,a videókártya sem megy 25%fölé.Mivel azt vettem észre,hogy egyik sem hajtotta ki maxon,de nem volt meg a 60fps,a GTA-t még megértem,de a Drakensang?Nem lehet valahogy megoldani hogy egy kis kakaót adjon magának a gép é kihasználja saját magát a 60fps-ért?Fortniteot is akárhogy állítottam nem volt meg a stabil 60.Ha minimumra tettem akkor sem csak kb fele annyira volt kihasználva a gép mint Epicen
2018. szept. 23. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
még mindig nem látom sem a lapod sem a hűtésed
2018. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Procit egy Pure Rock Slim tartja 50C° alatt a videókártya meg 60-61 C°-os átlagba.Az alaplap meg egy Gigabyte 970A-DS3P
2018. szept. 23. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!