Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SAMSUNG TV monitorként?

SAMSUNG TV monitorként?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy az én TV-m miért csak is kizárólag, akkor jelenit meg nekem bármit a PC-ről, ha monitort tükrözök.

(tehát be van a gépbe dugva DVI-ról HDMI-re alakítva a tv + egy DVI-ról VGA-ra a monitor)

A monitor felbontása 1920x1080 elviekben, de maximum 1440x900-at enged meg, és a 108 cm-s tévémen ilyen felbontásban látok mindent.

Már nagyon sok helyen néztem utána, vettem ezt-azt, de semmi nem segit.

A videókártya elvileg 2560 x 1600 pixel felbontásra képes, de lehet, hogy akkor hibás?

Már elvileg a legújabb driver is fent van régóta.. Teljesen tanácstalan vagyok!

(ATI radeon HD 4800 series)



2018. szept. 24. 20:52
 1/4 MGéza ***** válasza:
Persze. Nem kell tanácstalannak lenned, ugyanaz a videohardver amely egyszerre egyféle felbontásban képes ugyanannak a megjelenítésére. Ha jól értem kiterjesztésként használod a tv-t, így megjelenítéskor annak kisebb felbontása a mérvadó.
2018. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Viszont sajnos nem értem az első mondatot.
2018. szept. 25. 10:32
 3/4 MGéza ***** válasza:
Egyszerű. Az asztalt terjeszted ki két képernyőre, annak nem lehet egyszerre kétféle felbontása. Mivel a tv felbontása csak 1440X900, így az a mérvadó.
2018. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A TV-m 4K felbontásra képes, emiatt nem értem.

2018. szept. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!