Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Lenovonak kapható már Core...

A Lenovonak kapható már Core I9-es processzorral laptopja? És hozzá mai kor játék igényeinek megfelelő vidókártyával? Csak érdeklődöm. Nem találok sajnos linket.

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 12:35
 1/6 anonim válasza:

Nincs még Lenovo laptop i9-cel.


[link]

2018. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még sok is a jelenlegi játékokhoz, egy olcsóbb is bőven elég lenne. Amúgy játékra miért laptopot szeretnél? PC-vel olcsóbban kijönnél és még erősebb is lenne. Sőt, egy i9-es laptop árán egy PC és egy használható laptop is kijönne.
2018. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak tájékozódom.Egyenlőre még nem aktuális a vásárlás.Csak szeretek képben lenni,hogy mi a legújabb helyzet. Megtetszettek a laptopok,megszerettem őket,azelőtt nagyon sokáig asztali gépem volt.Most az ún. gamer laptopokra "álltam rá" :).Amúgy meg amilyen ütemben fejlesztik őket,állítom,ha most megvenné az ember a legújabb technológiát,nem lenne sokáig úgymond megfelelő az éppen aktuális kihívásoknak.Hamar jönne a még jobb,és a még újabb,még gyorsabb stb.
2018. szept. 25. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom a laptopos játékot. Egyrészt sokkal drágábban kapsz meg azonos teljesítményt, másrészt fejleszteni ezeket szinte lehetetlen, harmadrészt sokkal körülményesebb karbantartani őket, negyedrészt pedig jóval hamarabb elhaláloznak ilyen terhelés mellett. Meg sokkal kényelmetlenebb egy laptopon játszani véleményem szerint.


Én inkább építenék egy erős asztali gépet játékra, és vennék mellé egy szolidabb tudású laptopot hurcolászni, egy PSNow* előfizetéssel, és egy Dual Shock 4 kontrollerrel.


*Ez egy szolgáltatása a Sonynak, melynek segítségével PS játékokat játszatsz a gépeden, de úgy, hogy a játék egy távoli szerveren fut. Nyilván Versenyezni, és FPS játékokat játszani nem alkalmas, de rengeteg játék van fent, amikkel vígan el lehet lenni.

2018. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.Sokat játszok a mostani gépemen,nem volt még gond,hála Istennek.Remélem nem is lesz.Azt tudom,hogy az asztali gépben mindent lehet cserélni,a laptopban meg nem.Csak úgy vagyok vele,hogy tetszik az,hogy kisebb a laptop,kompaktabb,valahogy modernebb,hordozható stb.Korábban ragaszkodtam az asztali gépemhez,aztán rábeszéltek a családban,hogy haladni kell a korral.Tudom asztali gépnél is lehet haladni.A kifejezetten gamer laptopnak nevezett gépek azért gondolom bírják a terhelést,nem?Sok helyen így hírdetik,youtubeon meg bemutató videók is vannak,hogy milyen teljesítményt adnak le,elemzik őket.Szerintem ha nincs túlterhelve,rendesen van takarítva,akkor nem lehet gond,nem?Vagy naív elképzelés?Ez a gépem lassan 5 éves lesz.
2018. szept. 25. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Az viszont biztos, hogy egy laptop soha sem fog olyan játékélményt nyújtani, mint egy PC. Ja, és egyáltalán nem biztos, hogy bírni fogja a terhelést. Lásd. az új i9-es Macbook-nak a hűtése nem volt elegendő ahhoz, hogy lehűtse a procit és még a tavalyi i7-es modell is jobban teljesített nála.
2018. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!