Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan látná újra a telefonom...

Hogyan látná újra a telefonom a két sim-kártyámat anélkül, hogy újratelepíteném az egészet?

Figyelt kérdés
Bekapcsol a telefonom (3 éves, imádom, nem akarom lecserélni), de utána még csak azt sem jelzi, hogy mondjuk "nincs sim-kártya..." vagy ilyesmi. Minden szuperül működik ezen kívül, de gőze sincs, hogy két sim-kártyát kéne kezelnie.

#mobiltelefon #nem látja a sim-et #újratelepítés nélkül
2018. szept. 28. 18:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Concorde 6500 +, eddig tökéletesen működött, viszont kb. 1 hete a Beállítások gombom elkezdett "nem működni". Azóta ezzel-azzal próbálkoztam, de rendszervisszaállításra nem volt lehetőség - bevallom, eddig annyira szuper volt, hogy soha nem jutott eszembe. Remélem, csak én szúrtam el valamit - de mondjuk fogalmam sincs, mi lehet az. (garancia már nincs rá, a kiadó bolt pedig az ország másik végén van)
2018. szept. 28. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Először megnézném, hogy a sim kártya biztos jól a helyén van-e. Esetleg szeszes vattával megtörölgetni az érintkezőket.

Elméletben nem kéne gyári visszaállítást csinálj, csak berakod a sim-et, újraindítod max és megy. De abból ítélve, hogy a beállítások is hülyéskedik lehet megérett az ideje egy resetnek.

Ha az után sem megy, akkor felkereshetsz egy helyi gsm szervízt, ők is meg tudják csinálni valszeg ha valami gond van vele hardver szinten.

2018. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. okt. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!