Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik, hogy nem kell újratel...

Létezik, hogy nem kell újratelepítenem a windows10-et alaplap és cpu csere után?

Figyelt kérdés
AMD-ről intelre váltottam, kicsit elbambultam a biosnál ezért nem állítottam át a boot sorrendet elkezdett drivereket keresni magától és elindult a gép, felismeri a processzort alaplapot azt írja segédprogramok rendbe vannak stb...
2017. dec. 23. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

alaplap csere után nagyon erőteljesen ajánlott, ha nem, akkor élj együtt az esetleges hibákkal, mint hirtelen leáll a gép, összeomlanak a programok hibaüzenet nélkül, nem akar elindulni elsőre, kék halál minden ok nélkül (something happened) és társai.

Ha ezek nem zavarnak, akkor nem kell újrahúzni.

2017. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Win 10-nél nem kell a rendszert újrahúzni. Nagyon rugalmas, és gyakorlatilag az új lap és proci szerelése után első indításnál felismeri, és telepíti az alap meghajtókat hozzá. Én is amd-ről intelre váltottam anno. Bár én akkor még bizonytalan voltam, és lap csere előtt kilőttem minden meghajtót ami az amd platformhoz volt köthető. Azóta is stabilan fut. És semmi gondom sincs vele. Még az összes frissítéses navaja is elkerült amiről annyian siránkoznak. Minden frissítés után atom stabil maradt a rendszer.

Ez a rendster újratelepítés lap csere után még a win 7-nél és xp-nél volt téma, és erősen javallott. A win 10-el ennek vége.

2017. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már közel egy órája használom, tesztelem játék alatt is és semmi hibát nem vettem észre eddig. Alapból arra készültem, de ez most nagyon meglepett.
2017. dec. 23. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
amikor én váltottam kb 1.5 éve szét buggolt a win 10, jó tudni végre sikerült ezt is normálisan megcsinálni.
2017. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ui: Elnézést a gépelési hibákért. Éjszakás voltam, és még nem feküdtem le. Karácsonyi előkészületek meg mifene.
2017. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak Win7-tel csináltam ilyet, az szétkékhalálozta magát.
2017. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!