Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap CPU érintkező elhajlás...

Alaplap CPU érintkező elhajlás? Hol tudnám javítattni?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS ROG STRIX B360-G Gaming alaplapom 1151es CPU sockettel. amikor tettem be a CPU-t (I7 8700K) akkor sikeresen kicsúszott a kezemből és 2 érintkező elhajlott. Próbáltam vissza hajlítani de mondjuk egy Battlefield 1nél gyakran csinál olyat, hogy beáll másodpercekig valamint néha csak úgy böngészés közbe is beáll a gépem vagy nem úgy reagál ahogy kéne. RAM, CPU alaplap 1 hónapja lett cserélve. emelett egy ASUS GTX 1050TI OC 4GB GPUm van. Az alaplap garanciás még az iPonnál. Mit tudnék ezzel csinálni?

#alaplap #Asus #elhajlás #CPU #CPU elhajlás
2018. okt. 2. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik a sérülés, gariztasd.
2018. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fogják gariztatni. Meg tudod otthon is javítani sok figyelemmel. Egy tapétavágó késre van szükséged és egy nagyítóra/jó szemre. Minden irányból körbenézed az elhajlott tüskét és megállapítod pontosan hol van elgörbülve, milyen irányba. Aztán a tapétavágóval alá tudsz nyúlni és finoman kiegyenesítheted.

De csak óvatosan, mert lehet több kárt okozol. Amúgy szerintem pár ezresért bármelyik számítógép javító szervízben megcsinálják. Ez a javítás olyan, ami nem szűnteti meg a garanciát.

2018. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Próbáltam vissza hajlítani"
2018. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kappa
2018. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!