Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LCD halál! Akinek van rutinja...

LCD halál! Akinek van rutinja ebben talán tud segíteni. Kihalt az LCD a laptopomban (asus x555L). Kompletten vásároljak egy teljes kijelzőt?

Figyelt kérdés

Képek szépen tükrözik: [link]


[link]


[link]


Kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben komplett lcd cserét kell végrehajtani, vagy "okosabban" is meg lehet oldani?


(tvn tesztelve volt. ott ez a probléma nem áll fent)



2018. okt. 5. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
te amúgy tudod mi az az LCD?
2018. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne haragudj...legyen akkor KÉPERNYŐ halál. csak hogy a trollokat ne annyira vonzam. Nem vagyok se TV, se Laptop szerelő. Esetleg érdemleges infóval is tudsz szolgálni kérdések helyett?
2018. okt. 5. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg külső monitorra kötni és nézd meg,hogy ott működik-e rendesen.

Ha ott jó,akkor kijelző hiba. Ha nott is ilyen,akkor vga hiba lesz.

2018. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy lcd panel, lehet szalagkábel szakadás is.

Akkor pedig pénzkidobás egy új lcd.


Szervizt javaslom.

2018. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
videó kártya nem nagyon lehet, mert teljesítményprobléma nem történt. A laptopba integrált videó kártya is van a 940M mellett. Próbáltam úgy is, hogy letiltottam az egyiket, újrainditás (később ugyanezt a másikkal) a probléma nem szűnt meg. Ami érdekes, hogy tegnap megjavult. Ma megint rossz lett
2018. okt. 7. 18:31
 6/7 A kérdező kommentje:
és ma megint jó...
2018. okt. 8. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szalagkábel. Nyilván a nyitogatás miatt javul meg/romlik el. El van törve valamelyik vezeték amely a zsanérban fut.
2018. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!