Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nikon Coolpix P610, beragadt...

Nikon Coolpix P610, beragadt objektív. FIX?

Figyelt kérdés

Hello!

Szóval van nekem egy Nikon Coolpix P610-em, ami egy bridge kamera, és ma éppen állványról fotóztam, és leesett az állványról, és emiatt meghültült az egész, tehát megpróbáltam kikapcsolni, de amikor kikapcsoltam, akkor az objektív beragadt, és kiírta, hogy kapcsoljam ki-be,hogy esetleg megoldjam, de nem tudtam kikapcsolni, tehát kivettem az aksit. Visszatettem, és amikor bekapcsoltam, akkor elkezdett rezegni a gép. hogy megpróbálja visszahúzni az objektív, de nem törtènik semmi.

Mit tegyek, hogyan lehet esetleg megjavítani, mert a garanciát gondolom cseszhetem, mert leesett.


Köszi szépen!



#kamera #objektív #beragadt ovjektív #kamera javítás
2018. okt. 6. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Otthon semmiképpen sem tudsz vele semmit sem csinálni. Elviszed egy szervizbe és ott megmondják, hogy érdemes-e javítani, mert a javítás esetleg közelítené egy újnak az árát, vagy vehetsz egy másikat, ezt meg elteszed emléknek.
2018. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ Jól tudod, a garancia természetesen ugrott.
2018. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!