Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vetem egy laptopot és azt...

Zs3000 kérdése:

Vetem egy laptopot és azt szeretném tőletek kérdezni hogy az új játékokat el fogja vinni meg hogy érdemes venni bele jobb cuccot ha kicsi? Adatai: CPU:intel core i7-2670qm GPU: Geforce gt 630m 2gb ram:8gb windows 10 64bit . Melyik futna el?

Figyelt kérdés

#Intel #GB #Core #laptop #geforcegt630m
2018. okt. 9. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

1. újakat biztosan nem, gt 630m ősrégi és pont olyan gyenge is.

2015-ig bezáróan talán lowon elfutnak az akkori komolyabb címek élvezhetően, mai játékok felejtősek.

2. hogy szeretnél jobb cuccokat venni bele? Ez egy notebook, nem asztali gép, nem úgy megy, hogy kiszedem aztán rakok bele jobbat. Pontos notebook típus nem ártott volna (jó sok betű meg szám), így biztosat nem lehet mondani, de a notebookok többségénél forrasztva van mind a processzor, mind a GPU, szóval nem lehet cserélgetni (reball-lal igen, csak találj valakit aki meg is tudja csinálni anélkül, hogy kinyírná a gépet és nem fröcsköli szét, ha találsz ilyet az elérhetőségét küldd el nekem is).


Ez egy netezésre, alap irodai dolgokra, kép, videó nézésre alkalmas gép és pont. Játékra nem ezt kellett volna venni. A mai játékokhoz való notebook amúgy is 250-300e-ről indul.

2018. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!