Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia T3 mennyire jó...

Sony Xperia T3 mennyire jó telefon manapság?

Figyelt kérdés
érdemes manapság még Sony Xperia T3 telefont venni?
2018. okt. 10. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Régi Android, régies külső, gyengébb fényerő, mint az új telókban, talán gyengécske akku is van abban a használt készülékben... inkább vegyél egy új és olcsó Xiaomit, jön a black friday...
2018. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elvileg van rá droid 6 is gyári
2018. okt. 10. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Snapdragon 400 processzor,1 GB RAM,8 GB belső tárhely.

Ha ingyen adnák se...

2018. okt. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bírom ezeket a


"Ha ingyen adnák se..."


kategóriájú embereket, itt látszik jól hogy ki az aki soha az életben nem dolgozott még meg semmiért, és még annyi sincs a fejében hogy rájöjjön az ilyen régi kütyüket tucatnyi okos dologra lehet még használni :D

2018. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van telefonálásra még lehet hogy jó.
2018. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

# 5


nettó hülyeség,

én használtam már régi telefonokat

dashcam-nek,

otthoni megfigyelőrendszernek,

autós nyomkövetőnek,

rádiós-ébresztőórának

digitális bevásárlólistának

beépített-médiacenternek,

live adást nyújtó eszköznek

stb.

lenne még pár dolog amit csináltam már,

sőt még van is épp elég ötletem

ja és ehhez nem hogy 1GB de 512MB is elég volt


ezért nem szórom ki a régi eszközöket, sőt másoknak sem hagyom, inkább használom valami okosra és praktikusra.


Persze akinek az ülepét kinyalják és ahogy fentebb szó volt róla nem sok kreativitás szorult a fejébe attól mit is várhatnánk. h@nyn0m kell az efféle elkényeztetett élettelen rtoll-ficsúroktól

2018. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó hogy ennyi mindenre tudsz használni egy régi elavult telefont de szerinted a kérdező ezek miatt akarja venni vagy átlag használatra?


Gondolom amikor azt írod ki van nyalva a fenekem akkor arra gondolsz hogy egy több százezres telefonom van.Akkor elárulom neked hogy másfél éve használok egy 60000 forintért vett Xiaomi Redmi 4 Pro-t ami egy 4 évig használt Lumia 520-at váltott le.És hogy mennyire vagyok elkényeztetve természetesen a fizetésemből van nem pedig anyuci pénzéből.

2018. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!