Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem értem miért lagol a lol,...

Nem értem miért lagol a lol, ha fél éves a laptop? Alább írom a gép paramétereit, ha valaki adna tippet, megköszönném

Figyelt kérdés

Lényegében a kliens akadozik nagyon, de a játékot is közép-alacsony szinten tudom futtatni, hogy ne legyen 40 fps alatt.. Még így is 1-2szer belagol


AMD Dual-Core A9-9420 APU 3 GHz

8192 MB DDR4-SDRAM Arbeitsspeicher

Festplatten: 1000 GB HDD

AMD Radeon™ R5


[link]



2018. okt. 11. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg azért, mert ezt a procit egy majd 10 éves i3 porig alázza, amit 4 ezerért árulnak a használtpiacon?

[link]

2018. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem gyorsul a kocsim 3 másodperc alatt 100ra, mikor alig fél éves.
2018. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet kezdeni vele valamit? Vagyis kilehet cserélni csak a procit?
2018. okt. 11. 12:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébkent! Nem gondoltam, hogy ennyire gyenge..
2018. okt. 11. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Laptopokban nem lehet, igy jartal sajnos
2018. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Már számtalanszor leírtuk, hogy laptopot játékra nem veszünk, de csak azért is...
2018. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem játékra való gép, plusz az AMD R5 videokártya valójában csak IGP, tehát a processzor része, nincs is rendes GPU benne, örülhetsz, hogy ennyit tud.


Pontos típus nem ártott volna notebookból, de túlnyomó részüknél forrasztott az alaplapra a processzor (és a vga, ha van benne egyáltalán, de nálad nincs, szóval nem lényeges), nem nagyon cserélgethetőek (van kivétel, de nem hinném hogy cserélhető ez a fajta).

2018. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!