Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kingston HyperX FURY 8GB DDR4...

Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 menne egy ASUS ROG STRIX B250F-ben i5-7400-al?

Figyelt kérdés

Utóbbi kettő megvan csak a rammal vagyok némiképp kérdőjeles. Mert amikor legutóbb HyperX FURY-t akartam használni egy biostar th 55 hd-ben meg se nyikkant.


Bár lehet az volt a gond h az nem Gamer lap volt.

A B250F viszont az. Köszi aki válaszol.

Csak nem szeretnék még 1X pofára esni. Ill ha van jobb alternatíva a HyperX FURY-nál. Azt is meghallgatom.



2018. okt. 11. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nem letezik, hogy gamer lap, az rgb ledektol nem lesz gamer csak vilagitos :))


Ha biztosra akarsz menni akkor a support listben irtak kozul valasztasz, azokat a gyarto tesztelte.

[link]

2018. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk engem pont az nem érdekel k....a, én azt néztem h minőségi lap legyen. A diszkózás hidegen hagy, a gamert meg úgy érettem h a STRIX tudtommal elsődlegesen a gamereknek gyártott termék.


Köszönöm a listát. Zöldeztem.

2018. okt. 12. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmondom miért nincs értelme annak amit kérdezel(sokan kérdezik, nem ellened irányul). Összesen három memóriagyár létezik a világon, ebből kettő gyárt asztali gépekbe való memóriát. Az összes márka tőlük veszi a memóriát, rácsap egy hűtőbordát aztán becsomagolja - mindegyik, egytől egyig, attól vesznek akitől épp jut nekik. Ha két, papíron ugyanolyan típusu memóriát veszel ma, a másikat meg egy hónap múlva még csak az sem biztos hogy ugyanabból a gyárból érkezik mindkettő(és jelenleg a samsung számottevően a hynix előtt jár, teljesen reális hogy számottevő különbség legyen köztük). A Kingston, Corsair, Geil, stb nem gyárt memóriát csak csomagolják, tök mindegy mit írnak az alaplap által támogatott listára, mert amivel ők tesztelték az szinte teljesen biztosan nem az lesz amit te venni fogsz. Ugyanakkor a jó hír, hogy mindegyik memória ugyanazt a szabványt követi, nincs jelentősége hogy milyet veszel - inkompatibilitás előfordul, ezt nem lehet elkerülni, de egyáltalán nem jellemző.
2018. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!