Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Ezek az alkatrészek...

Üdv! Ezek az alkatrészek passzolnának?

Figyelt kérdés

nem vagyok hülye Pc ügyileg próbáltam passzoló alkatrészeket keresni, de ha már össze rakom szeretnék biztos lenni abban, hogy minden faszán fog működni, és még ugye ezeket megveszem kell még hűtőpaszta és ennyi ugye? táp-hoz minden kábel jár ami kell és a hdd-nek is lesz sataIII kábele elvileg, ugye?(Specifikáció)


Alaplap: Asus PRIME A320M-K alaplap, Socket AM4 20k~


Processzor: AMD A10-9700E Quad-Core 3GHz AM4 Processzor 25k~


Ram: KINGMAX 8GB DDR4 2400MHZ MEMÓRIA 20k~


VideóKártya: MSI GeForce GT 710 1GD3H LP 12k~


HDD: Toshiba 3.5" 1TB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA100 12~


Táp: EVOLVEO Pulse 400W fekete 9k~


Ház: FCPC 09 5k~



előre is köszi a válaszokat :)



2018. okt. 23. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt kellene tudatni, hogy mi volna a cél ezzel a valamivel?
2018. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Passzolnak, csak az a videokártyát nem értem. Gyakorlatilag abba az APU -ba is sokkal jobb van integrálva. Akkor meg minek?


A tápot nem ismerem. A helyedben egy Cooler Master MasterWatt Lite 400W -at vennék helyette.


Illetve ismerve jelentőségét, új gépet nem vennék SSD nélkül.

2018. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves második, szóval az integráltat érdemesebb lenne használni, mint a GT710-et?Főként játék lenne a cél tudom, ahoz képest elavult de nem a legújabb játékokkal tervezem játszani.
2018. okt. 23. 16:48
 4/5 A kérdező kommentje:
És még valami, próbáltam utánna nézni pontosan mi az integrált neve addig jutottam amd radeon r7, de azon belül milyen model?Mert láttam van egy pár fajta Radeon r7.
2018. okt. 23. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Össze de én nem vennék A10-t, inkább Athlon 200GE-t ami olcsóbb.De az alaplap sem valami jó ajánlat, inkább AB350m Pro4.

GT 710 felejtős, kicsit hozzáteszel egy és egy használt 1030 sincs messze.(de ha az nem fér bele GT 740,R7 250X szintén használtan és max 15K-ért)

Tápnak kapsz kb. fele ennyiért használt CTG-t ami minőségben körberöhögi, újonnan FSP APN, Masterwatt Lite-t is kapni egy kis felárért.

2018. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!