Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom hogy mekkora...

Honnan tudom hogy mekkora videókártya fér bele a gépembe?

Figyelt kérdés
Van valahol adat a maximális méretről? MOst ha elkezdek méricskélni nem biztos hogy a pőontos adatot fogom kapni..
2018. okt. 24. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen gépház?
2018. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha márkás ház, akkor a specifikációknál közlik a beépíthető videokártya hosszát. Ha pedig nincs adat a házról, akkor nem marad más mint a méricskélés. Leméred a hátlaptól a hdd beépítőkeretig a távolságot és akkora videokártya fér bele.
2018. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden valamire való gépház leírásában megadják az olyan fontosabb adatokat, mint a beépíthető videokártya hossza, vagy épp a processzor hűtő magassága.
2018. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi meg is nézem netem Sharkoon gépház amúgy
2018. okt. 24. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a hosszúságot írja 30cm
2018. okt. 24. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
mivel ez a fontos, ez változik, így értelem szerűen ezt adják meg. A csatlakozó sínhossz azonos, a mélysége, hogy most 1, 2 vagy 3 helyet foglal meg édes mindegy, csak akkor van jelentősége ha több kártyát raksz bele CF vagy SLI kapcsolattal (de azt meg csak aktuális csúcskártyákkal éri meg, gondolom nem 2db gtx 1080Ti-t akarsz belepakolni).
2018. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 30 centi, akkor a consumer kártyák 95%-a bele fog azért férni.
2018. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!